Būs jauni pontoni un segums tiltam pār Saku
INESE ZONE

Jau pērn BD rakstīja, ka Salas pagasta iedzīvotājiem vasarā kopš uzstādīšanas raizes sagādā pontonu tilts, pa kuru no Sakas salas ērti var nokļūt Salas centrā.
     Tilts kādu laiku bija daļēji iegrimis ūdenī, kaut arī tikai nesen ievietots upē. Tilta pontoni vairs nepildīja savu lomu un grima. Labošana neko daudz nelīdzot. No­vada pašvaldība tad skaidroja, ka problēmu rada tas, ka pontonu uzturēšanas darbi nav veikti laikus. Tagad re­monts veikts, bet jauni pontoni nav vajadzīgi. Rudenī pontonus izņemšot un secinās, vai tos var atkal remontēt vai jāpērk jauni. 
    Tāpēc BD interesējās, vai tilts šovasar būs izmantojams,  vai ir nepieciešami jau­ni pontoni? Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers informē, ka nolemts tiltiņu būtiski atjaunot. Jau notikusi cenu aptauja par jaunu pontonu izgatavošanu, un Gra­vānu metālapstrādes ražotnē līdz aprīļa beigām izgatavos septiņus jaunus pontonus. Paralēli notiks cenu aptauja otrai remontdarbu kārtai par jauna tilta koka seguma izgatavošanu un uzstādīšanu, un maija vidū pontonu tiltam jābūt uzstādītam.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 2 mēnešiem

  Tak saliek rindā divsimts litru mucas un pontontilts gatavs.

  Atbildēt
 2. Ačulis
  Ačulis
  pirms 2 mēnešiem

  Ak tad pontonus izgatavos tie paši, kas par pieklājīgu summiņu no metāla izgrieza lūsi pie Daugavpils šosejas, mazo makšķernieku iekš Radžu ūdenskrātuves.. Cik tad štukas šoreiz šiem atvēlēsim? Kāpēc pontonus nevar izgatavot no PE vai PP caurulēm (Evopipes, Pipelife, ViaCon)? Atbilde ir skaidra - gādāsim darbiņu savējiem..

  Atbildēt

Pievienot komentāru