Covid-19 pārslimojušos bērnus Jēkabpilī konsultēs BKUS speciālisti
INESE ZONE

Jēkabpils reģionālā slimnīca informē, ka 5. novembrī slimnīcā notika attālinātā konference “Par bērnu veselību pēc Covid-19 izslimošanas” sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pediatri Zandu Pučuku un Rīgas Stradiņa universitātes Pediatrijas katedras profesori un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu slimību klīnikas vadītājas vietnieci Janu Pavāri.
Jēkabpils slimnīcas ģimenes ārsti un pediatri tika iepazīstināti ar veiktā pētījuma rezultātiem un to, kādas citas veselības problēmas Covid-19 ir radījis bērniem. BKUS pētījumā iegūtie dati būtiski sekmēs palīdzības un atbalsta sniegšanu bērniem, kuri pārslimojuši Covid-19. Turklāt laikus tiks brīdināti vecāki par gaidāmajām postvirālā sindroma sekām. Ārsti jau šobrīd secina: lai arī bērniem infekcija vairumā gadījumu izpaužas vieglā formā vai vispār bez simptomiem, daudz nepatīkamākas var būt Covid-19 atstātās sekas.
12. novembrī BKUS pediatri Covid-19 pārslimojušos bērnus pieņems Jēkabpils reģionālajā slimnīcā – poliklīnikā, lai varētu novērtēt bērna vispārējo veselības stāvokli un noteiktu iespējamās saslimšanas seku ietekmi uz veselību ilgtermiņā.
Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina atsaukties ikvienu ģimeni, kurā bērns izslimojis Covid-19, zvanot pa tālruni 25655282 līdz 11. novembrim. Pieteikšanās pa tālruni ir obligāta. 
Pieņemšanas laikā BKUS pediatri sniegs konsultācijas, anketēs, nosūtīs uz antivielu noteikšanas analīzēm (pēc vecāku izvēles, sadarbībā ar E. Gulbja laboratoriju,  - pacietam bez maksas). Ja būs nepieciešams, uzreiz pēc ārsta pieņemšanas varēs nodot asins analīzes. 
Ieguvums – atkārtota vizīte pēc trīs mēnešiem, un, ja nepieciešams, konsultācijas visa pētījuma ietvaros.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru