Daudzdzīvokļu mājām Tvaika ielas katlumājas zonā nedēļu nebūs karstā ūdens
Sagatavoja J. Apīnis

SIA «Jēkabpils siltums» informē, ka no  21. līdz 28. augustam notiks būvdarbi, lai jaunbūvējamo katlumāju Tvaika ielā 4, Jēkabpilī  varētu pieslēgt esošajai apkures sistēmai. Līdz ar to no 21.  līdz 28. augustam daudzdzīvokļu ēkām Tvaika ielas katlu  apkalpes zonā nenotiks siltumenerģijas piegāde. Uzņēmums atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām!
   Kā jau iepriekš ziņots, «Jēkabpils siltums» šovasar sāka īstenot vērienīgu projektu – jaunas katlumājas būvniecību, kas vairāk nekā trīsdesmit gadu laikā notiek pirmoreiz. Projektā paredzēts centralizētās siltumapgādes sistēmā uzstādīt un pieslēgt ar koksnes šķeldu kurināmu katlu ar kopējo jau­du 8 MW, dūmgāžu kondensatoru 2 MW un biomasas padeves sistēmu, kā arī elektrostatisko filtru u.c. nepieciešamās palīgiekārtas. Katlumāja ļaus izmantot vietējo kurināmo, saražojot lētāku siltumenerģiju. Pro­jekts ir liels investīciju ieguldījums – astoņi miljoni eiro. Darbi jāpabeidz līdz  apkures sezonai, taču jauno katlu­māju un iekārtas darbu uzsāks pakāpeniski.
     
Kad Jēkabpilī būs pabeigta jaunās katlumājas celtniecība un tā sāks darboties ar pilnu jaudu, mazināsies atkarība no gāzes kā dārga kurināmā un siltumenerģijas tarifs varētu vēl samazināties.
D. Gagunova foto
     
     
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru