Elita Freija aiziet no namu pārvaldes valdes priekšsēdētājas amata
INESE ZONE

SIA «JK Namu pārvalde» valdes priekšsēdētāja Elita Freija Jēkabpils novada pašvaldībai iesniegusi atlūgumu un darba attiecības pārtrauks ar 18. martu. 
      Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers BD sacīja, ka Elita Freija jau kopš pērnā gada oktobra dažādu iemeslu dēļ periodiski nav varējusi veikt darba pienākumus un tagad  no  darba aiziet pēc pašas vēlēšanās. Kā iemeslu viņa esot minējusi dzīvesvietas maiņu. 
     U. Skreivers informē, ka pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu uz «JK Namu pārvalde» valdes lo­cekļa amatu, un tas noslēgsies 22. martā. Viņš sacīja, ka cer uz pretendentu interesi, lai pašvaldībai būtu iespēja ātrāk izvēlēties piemērotu kandidātu. Laikā pēc E. Freijas aiziešanas no amata līdz jauna valdes lo­cekļa apstiprināšanai uzņēmumu vada prokūrists – namu pārvaldes galvenais inženieris Jānis Antonovs. E. Freija SIA «JK Namu pārvalde» vada trīs gadus –  kopš 2021. gada 12. marta.
     Jēkabpils novada mājaslapā sadaļā «Vakances» nosauktas prasības pretendentam uz  «JK Namu pārval­de» vadību, tajā skaitā: nevainojama reputācija; akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozarē; vismaz divu gadu nepārtraukta darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā vai šim amatam tieši padota vadības līmeņa darbinieka amatā, vēlams, valsts, pašvaldību vai privātas kapitālsabiedrības vai iestādes vadībā; izpratne un zināšanas par jautājumu risināšanu, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību, publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību un darbību un laba korporatīvās pārvaldības principu pārzināšana.
    Paredzamā mēnešalga ir 3 350 eiro. Noteikts, ka mēneša atlīdzība valdei tiek izmaksāta šādā kārtībā: katru mēnesi tiek izmaksāta fiksētā atlīdzība 80% apmērā no noteiktās mēneša atlīdzības, bet atlikušie 20% ir mainīgā atlīdzības daļa, kuras apmēru nosaka un izmaksā katru ceturksni pēc tā  rezultātu izvērtēšanas. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Neticami!
  Neticami!
  pirms 2 mēnešiem

  Šodien braucot gar domi, skatos cilvēki rindā pie durvīm stāv, izrādās iesniedz dokumentus uz JkNP bosa konkursu! Nu tad saturamies! Bet, ja nopietni, tad tradicionāli pie mums konkursu rezultāti ir zināmi jau pirms to izsludināšanas.

  Atbildēt
 2. Ja kas
  Ja kas
  pirms 2 mēnešiem

  ļoti veca ziņa.

  Atbildēt
 3. He he
  He he
  pirms 2 mēnešiem

  Lai tas domes naglu tirgotājs iet atpakaļ uz savu veco vietu kamēr vēl brīva,tāpat jau neviens par to švaukstu vairs nebalsos

  Atbildēt

Pievienot komentāru