Godina darbīgos un iedvesmojošos Sēlijas ļaudis
Sagatavoja J. Apīnis

 Piektdien, 15. septembrī, Jaunjelgavas kultūras centrā notika otrā cildināšanas ceremonija «Sēlijas laiks Ziedonim», kurā tika izcelti darbīgi un iedvesmojoši cilvēki no visas Sēlijas. Piecās nominācijās tika pasniegtas īpašas stikla galvenās balvas, ko veidoja mākslinieces no biedrības «Ūdenszīmes».
     – Apbalvojumu zinātnē «Sēlijas taureņu uzbrukums» saņēma Benita Štrausa no Bebrenes pagasta. Balva pasniegta cilvēkam, kas aktīvi nodarbojas ar pētniecību, zinātni vai aktīvu darbību izglītības jomā.
   – Apbalvojumu novadpētniecībā «Sēlijas kedas» saņēma Jānis Dzimtais no Viesītes. Apbalvojums pa­sniegts cilvēkam ar nerimstošu meklētāja jeb pētnieka garu par aizrautīgu un radošu darbu lokālu teritoriju un to kultūras tradīciju izpētē un attīstībā, tādējādi veicinot latviskumu un iesakņotību.
    – Apbalvojumu tautsaimniecībā «Sēlijas zemi es mācos» saņēma Ilze Stabul­niece no Kaplavas pagasta. Tautsaimniecības nominācijā tika godināts cilvēks, kurš veic videi draudzīgu saimniekošanu, attīsta tradici­onālu vai inovatīvu biznesu un izkopj vidi un Latvijas ainavu. 
   – Apbalvojums bērniem un jauniešiem «Sēlijas rabarbers» piešķirts Dāvidam Borovskism no Zasas pagasta. Šajā nominācijā apbalvojumu pasniedz jaunietim vecumā līdz 25 gadiem, kura dzīvē un darbībā izpaužas visas apbalvojuma vērtības.
    – Apbalvojums nominācijā dzīve mākslā «Sēlijas bize» – Ingrīdai Deg­tjarovai no Kaldabruņas. Balvu pasniedz  cilvēkam, kas aizrautīgi darbojas kādā no mākslas jomām, iesaistot un iedvesmojot citus.
Sveicam aktīvos  Sēlijas cilvēkus!
     
  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 2 mēnešiem

  No Sēlpils pagasta nav neviena ? Kā tā? Tur arī ir daudz darbīgie un iedvesmojošie.

  Atbildēt
 2. Goga
  Goga
  pirms 2 mēnešiem

  Tur maz cērtamu meiteņu

 3. prusaks
  prusaks
  pirms 2 mēnešiem

  Vai tad ? Daugavas ballē Zvejnieku līcī bija daudz un visām gaumēm.

Pievienot komentāru