Informācija par autobusu biļešu cenām un reisiem jāmeklē internetā
INESE ZONE

–  «Tukuma auto» neko nav ziņojis par jaunajām  autobusu biļešu cenām. Dažos maršrutos cenas ir pieaugušas ļoti ievērojami. 
Kādreiz, kad pārvadājumus veica Jēkabpils autobusu parks, visur, arī avīzē, publicēja izmaiņas autobusu kustībā, piemēram, skolēnu brīvlaikā, tāpat par biļešu cenu maiņām. «Tukuma auto» to vairs nedara. Vai nevarat viņiem palūgt, lai paskaidro, kāpēc tā? To var uztvert kā pilnīgu necieņu pret pasažieriem.  Pašai sanāca tā –  3. aprīlī braucu uz Rīgu un nebiju dzirdējusi par cenu paaugstināšanu. Šoferim devu naudu par ierasto biļetes cenu, bet viņš pieprasīja vairāk.  Sākās vārdu pārmaiņa –  kāpēc, kur tas bija ziņots, kur rakstīts. Mani nostādīja muļķa lomā, bija nepatīkami. Lai viņi pastāsta plašāk, kādas cenas tagad ir lielajos maršrutos –  uz Rīgu, Daugavpili, Rēzekni, Aizkraukli, Bausku, Līvāniem, Madonu, –  rosina BD lasītāja. 
     Par autobusu maršrutu izmaiņām,  piemēram, skolēnu brīvlaikā vai biļešu cenu izmaiņām ne «Tukuma auto»,  ne Igaunijas uzņēmums «Hansa lines», kura preču zīmē ietilpst  ar sa­biedriskajiem pārvadājumiem Latvijā strādājošie uzņēmumi «Tukuma auto» un «Ludzas ATU», vietējos plašsaziņas līdzekļus neinformē. Informācija tiek publiskota Jēkabpils novada pašvaldības mājaslapā. Kon­krēti par  jauniem reģionālā sabiedriskā transporta tarifiem no 2024. gada 1. aprīļa, par ko ziņoja Auto­rans­porta direkcija, informācija 3. aprīlī bija ievietota  paš­valdības mājaslapā www. jekabpilsnovads.lv   sadaļā «Aktualitātes». To var uzzināt arī pārvadātāja mājaslapā www. hansalines.lv. 
    SIA «Tukuma auto» Jēkabpils struktūrvienības vadītājs Jānis Ščerbickis BD informēja, ka ziņas par reisiem un biļešu cenām vienmēr var atrast  portālā www.1188.lv vai zvanot «Tukuma auto» dispečerei, tālrunis – 29384762. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 2 mēnešiem

  Visās lauku mājās internetu !!!

  Atbildēt
 2. Mobils
  Mobils
  pirms 2 mēnešiem

  Kādas problēmas? Mobilo internetu var uzlikt visur, kur ir kaut cik jēdzīga zona, katrā būdiņā, kas akurāt nav meža vidū .

 3. hihi
  hihi
  pirms 2 mēnešiem

  Visiem pensionāriem izsniegt bezmaksas mobilos telefonus,lai varētu izlasīt šādas ziņas un apmācīt arī.

  Atbildēt

Pievienot komentāru