Izlaiduma klasēm izskanējis Pēdējais zvans, turpinās eksāmeni un gatavošanās izlaidumiem
Sagatavoja J. Apīnis

31. maijā vispārizglītojošajās skolās beidzās mā­cību gads. Izlaiduma klasēm  noris eksāmeni, un pēc tam jūnijā un jūlijā būs izlaidumi. Dažādi mā­cību noslēguma pasākumi notika visās mācību iestādēs. Tā Jēkabpils Valsts ģimnāzijā bija 9. un 12. klašu Zvana svētki, bet Jē­kabpils 3. vidusskolā – Dārza svētki.
     Jēkabpils novada Iz­glītības pārvalde ir apkopojusi informāciju par izlaidumiem novada mācību iestādēs. Ābeļu pamatskolā izlaidums jau bija pagājušonedēļ, 31. maijā. Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 9. klasēm izlaidums būs 20. jūnijā, bet 12. klasēm – 21. jūnijā Krustpils kultūras centrā. Jēkabpils 2. vidusskolas 9. klašu izlaidums notiks 15. jūnijā, bet 12. klasei –22. jūnijā skolas svinību zālē. Jēkabpils 3. vidusskolai izlaidumi būs 2. (9. klasēm)  un 12. jūlijā (12. klasei) skolas zālē.
Viesītes vidusskolā  9. un 12. klases izlaidums paredzēts 15. jūnijā kultūras centrā «Sēlija». Arī Aknīstes vidusskolā svinīgais pasākums 9. un 12. klasei būs 15. jūnijā skolas zālē. Zasas vidusskolas 9. un 12. klases izlaidums notiks 6. jūlijā Zasas tautas namā, bet Salas vidusskolā  svinīgi pasākumi 9. un 12. klasei būs 13. jūnijā Salas tautas namā.
    15. jūnijā būs izlaidumi Dignājas, Antūžu, Rubeņu un Biržu pamatskolā, 7. jūnijā – Krustpils pamatskolā. Sūnu pamatskolā svinīgie pasākumi būs 5. jūlijā, 7. jū­nijā (Atašienē) un 15. jūnijā (Vīpē). 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. prusaks
    prusaks
    pirms 2 nedēļām

    Tas bija foršs laiks, pat sekojošie eksāmeni neuztrauca, jo atzīmes lika par to ko zina , bet ne par to ko nezina.

    Atbildēt

Pievienot komentāru