Jēkabpilī durvis vēris moderns tehnikas tirdzniecības un servisa centrs
Sarmīte Rutka

Svinīgā pasākumā pēc gandrīz gadu ilgas būvniecības 19. aprīlī Rīgas ielā 259, Jēkabpilī atklāts SIA “Dotnuva Baltic” jaunais servisa un tehnikas tirdzniecības centrs. 950 kvadrātmetru plašajā būvē ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un servisa telpas, kas aprīkots ar modernākajām iekārtām un tehnoloģijām, kā arī plaša rezerves daļu noliktava, ergonomiskas biroja telpas, bet āra teritorijā tiek prezentēta mūsdienīga lauksaimniecības tehnika.
       Kā atzīst SIA “Dotnuva Baltic” valdes priekšsēdētājs Oļegs RIMARS, jaunais Jēkabpils servisa centrs ir reģionam ļoti nozīmīgs: - Esam viens no lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un servisa līderiem visā Baltijā un, saprotot lauksaimnieku vajadzības pēc apkalpes centriem iespējami tuvāk saimniecībām, jau kādu laiku aktīvi investējam reģionālajā attīstībā, un filiāļu būvniecība ir likumsakarīgs solis. Arī līdz šim Latvijā jau bijām pārstāvēti visos reģionos – Valmierā, Saldū, Jelgavā, pērnvasar atvērām centru Rēzeknē, bet Jēkabpilī esošā filiāle bija salīdzinoši neliela, atradās īrētās telpās un neatbilda visām mūsu vajadzībām. Tieši tādēļ ir tapusi lieliska jaunbūve, lai mēs iespējami labāk varētu apkalpot savus daudzos klientus reģionā un visā Latgalē, kas arī sākas Jēkabpilī. Lauksaimniecības attīstības potenciāls Latgalē ir ievērojams, pieprasījums pēc jaunas tehnikas arvien palielinās, tādēļ uzskatu, ka abām Austrumlatvijas filiālēm darāmā būs pietiekoši. Mums ir ļoti plašs lauksaimniecības tehnikas klāsts, un varam nosegt visas lauksaimnieku vajadzības, sākot no augsnes apstrādes tehnikas līdz pat fermu robotiem, labības novākšanas kombainiem, traktoriem utt. Šeit to varēs gan apskatīt, gan arī pieteikt demo braucienus uz lauka. Līdz šim tāda iespēja bija tikai mūsu centrālajā filiālē Jelgavā, tādēļ Jēkabpils kļūs par reģiona loģistikas centru. Visai lauksaimniecības tehnikai  piedāvājam arī servisu – apkopi, remontu, konsultācijas. Jaunajā filiālē ir nodrošināts daudz lielāks rezerves daļu klāsts nekā iepriekš, un tagad mēs varēsim apkalpot līdz pat divreiz vairāk tehnikas vienību nekā agrāk. Turklāt nu jau ne pirmo gadu mūsu servisa komanda sezonas laikā (sākot no aprīļa) strādā 24/7 režīmā un var konsultēt vai ierasties pie klientiem jebkurā diennakts brīdī, jo izprotam, ka sezonas laikā lauksaimniekam katra minūte ir zelta vērtē. 
“Dotnuva Baltic” ir populārs zīmols, kas aktīvi piedalās dažādos nozares pasākumos, izstādēs, darbojas sociālajos tīklos, paši aktīvi seko jaunumiem lauksaimniecībā, izglītojas un piedāvā visdažādākos mūsdienīgus risinājumus saviem klientiem. 
     –Lauksaimnieki apzinās izaicinājumus – gan ierobežotos zemes, gan cilvēku resursus u.c. - un saprot, ka arvien vairāk jādomā par efektīvu saimniekošanu. Un te nu palīgā nāk visas  precīzās tehnoloģijas, modernā tehnika, kas aprīkota ar telemātikas sistēmām u.tml., kas palīdz iegūt no tā paša zemesgabala labāku ražu, gan arī reizē ekonomēt – nepārmiglot, nepārsēt utt., - skaidro uzņēmuma vadītājs. 
    “Dotnuva Baltic” ir “Case IH” oficiālais pārstāvis, un jaunais Jēkabpils centrs atbilst šī labi zināmā profesionālās lauksaimniecības tehnikas ražotāja kvalitātes standarta augstākajam līmenim. Tātad ražotājs novērtē, ka šajās telpās, ar šo infrastruktūru, iekārtām, instrumentiem, aprīkojumu varēs pilnvērtīgi strādāt un apkalpot viņu ražoto tehniku. Turklāt uzņēmumā lepojas arī ar būvē izmantotajiem energoefektīvajiem risinājumiem - ar zemes siltumsūkņa apkuri, solārajiem paneļiem, kā arī teritorijā izbūvētajām divām elektroautomobiļu uzlādes stacijām, kas centra apmeklētājiem ir bezmaksas pakalpojums. –Tomēr arī šī jaunbūve būtu tikai skaista ēka, ja te nebūtu cilvēku – mūsu lielisko darbinieku, jo visos laikos visvairāk esam lepojušies ar mūsu komandu, - secina Oļegs Rimars. Visiem mūspuses lauksaimniekiem uzņēmuma vadītājs vēl ražīgu sezonu, labus laikapstākļus, un visi laipni gaidīti jaunajā Jēkabpils tehnikas tirdzniecības un servisa centrā!
 
D. Gagunova foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Lauksaimnieks
    Lauksaimnieks
    pirms 2 mēnešiem

    Pilnas malas veikalu ar lauksaimniecibas tehniku, cenas fantastiskas, ņe dai bog kaut kas salūzt, rezerves daļas kosmosā.

    Atbildēt

Pievienot komentāru