Jēkabpilī norisināsies izglītojoša lekcija par finanšu noziegumiem
Kintija Rudaka

Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) 2023. gadā īstenotā sabiedriskās domas aptauja liecina, ka tolerance pret finanšu noziegumiem un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju sabiedrībā aug. Lai gan 74% respondentu atzīst, ka ir nepieciešams cīnīties pret finanšu noziegumiem, 4  no 10 aptaujātajiem būtu gatavi iegādāties nelegālas akcīzes preces, zinot to nelikumīgo izcelsmi. Turpina pieaugt arī no Latvijas iedzīvotājiem izkrāptās naudas apjoms – 2023. gadā tas pieaudzis par 5,8%.
    Lai informētu sabiedrību un veicinātu tās izpratni par finanšu noziegumiem, FID īsteno kampaņu «Nozie­guma pēdas nevar atmazgāt». Kampaņas ietvaros Jēkabpilī norisināsies izglītojoša lekcija, kuras laikā eksperti stāstīs par finanšu krāpniecības shēmām, kā arī skaidros, kā sevi pasargāt un nekļūt par naudas atmazgāšanas līdzdalībnieku.
   Aicinām uz izglītojošu lekciju 29. aprīlī plkst. 10.40  Jēkabpils Tehnolo­ģiju tehnikumā, Pasta ielā 1 (dienesta viesnīcas ēkas konferenču zālē, iebraukšana no Andreja Pormaļa ielas). Lekcijā: aktuālā situācija krāpniecības shēmu un naudas atmazgāšanas no-vēršanas jomā; praktiski ieteikumi, situāciju piemēri un skaidrojumi; naudas atmazgāšanas riski un nā-kotnes tendences. Lū­dzam apstiprināt dalību pasākumā līdz 26. aprīlim, zvanot pa t. 25937092 vai rakstot kintija@deep­white.lv. 
     
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 2 mēnešiem

  Nu jau tie blēži arī ir kļuvuši izglītoti un moderni.

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 2 mēnešiem

  Mums tāfu ir vesela partija - JV.

Pievienot komentāru