Jēkabpilī  notiks militārās tehnikas izstādes un jauniešu izglītošana militārajā jomā
Sagatavoja J. Apīnis

20. aprīlī Jēkabpilī, Agrobiznesa koledžas teritorijā  Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde kopā ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu vadīs izglītojošas lekcijas au­dzēkņiem. Savukārt  ie­dzīvotājiem  Jēkabpilī  no plkst. 12.00 līdz 15.00 būs iespēja apmeklēt militārās tehnikas izstādes, atzīmējot NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas piecgadi.
    Pirmajā lekcijas daļā audzēkņi tiks iepazīstināti ar NATO organizācijas struktūru un lomu, kā arī ar  līdzšinējo sadarbību ar Saus­zemes spēku Mehanizēto kājnieku brigādi. Otrajā lekcijas daļā Artilērijas diviziona, Kaujas atbalsta bataljona un Štāba sakaru rotas pārstāvji  informēs jauniešus par dienesta iespējām un aktuālajām vakancēm Na­cionālajos bruņotajos spēkos.
Iedzīvotāju ievērībai!
   Laikā no 19. līdz 21. aprīlim pa Latvijas autoceļiem pārvietosies sabiedroto un Nacionālo bruņoto spēku militārā tehnika maršrutā Ādaži – Ogre – Jēkabpils – Rēzekne – Malnava – Ādaži. Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem sa­tiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.
 
   
  Mehanizētās kājnieku brigādes arhīva foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru