Jēkabpilieši aktīvi ziedojuši velosipēdus ukraiņu bērniem
Juris Šteinbergs

Maijā biedrība «Vidusdaugavas NVO centrs» izsludināja ziedojumu akciju «Ričuks no sirds», kuras laikā lūdza iedzīvotājus Ukrainas bēgļu bērniem ziedot velosipēdus, skrejriteņus un citus braucamos. 
     Biedrības pārstāve Agita Pleiko BD pastāstīja, ka Jēkabpils novada iedzīvotāji tajā ir aktīvi iesaistījušies, it sevišķi maija pēdējās dienās. Saziedoti vairāk nekā 20 velosipēdu. Precīzs skaits vēl nav zināms, jo cilvēki braucamos nodevuši  remontdarb­nīcās, lai tie būtu braukšanas kārtībā. Tos solīts biedrībā nogādāt šonedēļ.  Sa­vukārt uz braucamajiem jau pieteikušās 17 Ukrainas bēgļu ģimenes gan no Jē­kabpils, gan Jaunjelgavas, gan Vecbebriem. Braucam­rīki gribētājiem tiks sadalīti tad, kad tie visi būs savākti vienkopus. 
      Velosipēdu ziedojumu akcija ir beigusies, taču turpinās cita akcija «Porcelāna droni», kuras laikā cilvēki tiek lūgti ziedot Facebook izsolēm porcelāna traukus. Par iegūtajiem līdzekļiem tiek pirkti droni Ukrainas armijas vajadzībām. Jēkab-pilī traukus var nodot Vidusdaugavas NVO centra birojā Brīvības ielā 45 un dienas centra «Kopā būt» telpās Brīvības ielā 258A. Pārskatiet savu trauku skapi, varbūt tur ir kas lieks, ko varat ziedot šim mērķim! Tieši tā izdarījusi kāda pensionēta kundzīte, kas no-spriedusi, ka  turpmākajai dzīvei pietiks arī ar pusi trauku no 12 personu servīzes. Ja rodas šaubas, vai jūsu īpašumā esošie trauki varētu radīt interesi izsolēs, sazinieties ar projekta koordinatori Ritu Šteinu (tel. 20304003; facebook.com/ porcelanadroni). Abi projekti realizēti ar Eiropas Sa­vienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu. Projekta līdzekļi galvenokārt izmantoti transporta un pasta izdevumiem. R. Šteina, kas ir akcijas «Por­celāna droni» aizsācēja un koordinatore, ir solījusi, ka tā turpināsies līdz Ukrainas uzvarai. Ja jums nav trauku, ko ziedot šai akcijai, pastāv iespēja ziedot naudu. To var pārskaitīt uz biedrības «Vidusdaugavas NVO centrs»  kontu Nr. LV14PARX0013118530001, maksājuma mērķī norādot «Droni Ukrainai». 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. prusaks
    prusaks
    pirms 2 nedēļām

    Ja pašiem nevajag, tad nav ko taupīt kamēr sarūs.

    Atbildēt

Pievienot komentāru