«Jēkabpils lūši/Ošukalns» vēlreiz  zaudē un sezonu noslēdz bez godalgām
Juris Šteinbergs

Sestdien Jēkabpilī notika telpu futbola virslīgas bronzas sērijas līdz divām uzvarām  otrā un, kā izrādījās, pēdējā spēle starp «Jēkabpils lūšiem/Ošukalnu» un FC «Nikers». 
   Sērijas pirmajā mačā, kas notika Rīgā,  ievērojami pārāki ar 10:3 bija Kuldīgas futbolisti. Lai saglabātu cerības uz bronzas medaļām, jēkabpiliešiem otrajā mačā obligāti bija jāuzvar. 
    Salīdzinot ar pirmo spēli, «lūšu»  sastāvā bija nelielas izmaiņas – nespēlēja Ričards Raščevskis, savukārt sastāvā bija atgriezies Aleksejs Sergejevs. 
Maču sestdien komandas sāka uzmanīgi. Ilgu laiku vārti netika gūti, līdz 15. minūtē pēc Mārtiņa Rubļevska piespēles iesita Rolands Putāns. Viņš otrā puslaika 2. minūtē panāca arī 2:0 mājinieku labā. Šoreiz precīzi piespēlēja Oskars Zeps. 
    Turpinājumā dominēja «Nikers», kas atspēlējās 24. un 30. minūtē, panākot izlīdzinājumu. Ar divu minūšu intervālu viesi iesita vēl divus «golus», panākot 4:2, un tas jau bija  nopietns pieteikums uzvarai. Jē­kabpiliešiem atspēlēties nekādi neizdevās. Mača beigās sarkano kartīti saņēma Aivars Daņilovs, bet tas vairs spēles iznākumu neietekmēja – «lūšiem» zaudējums mačā ar 2:4 un sērijā ar 0:2. Bronzas medaļas ieguva FC «Nikers», bet divkārtējie   bronzas medaļas ieguvēji «Jēkabpils lūši/Ošukalns»  šoreiz palika tukšā. 
      Izslēgšanas spēļu ceturt­daļfinālā Jēkabpils komanda sērijā ar 2:1 pieveica TFK «Salaspils», bet  pusfināla  sērijā ar 0:3 piekāpās «Riga FC».  Rezultatīvākais «play off» spēlēs «lūšiem» ar četriem vārtiem bija Maksims Potlovs, bet trīs iesita Rai­ners Ragainis. 
    Finālsērijā par zelta medaļām starp «FC Riga»  un «RFS Futsal» ir aizvadīta tikai viena spēle, un tajā ar pēcspēles sitieniem uzvarēja «RFS Futsal». l

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. prusaks
    prusaks
    pirms 1 nedēļas

    Lai zaudējums spēcina.

    Atbildēt

Pievienot komentāru