Jēkabpils novads pārstāvēts tūrisma izstādē «Balttour 2024»
Kate Riekstiņa, tūrisma organizatore

Jēkabpils novada tūrisma piedāvājums šogad prezentēts jau divās tūrisma izstādēs – no 26. līdz 28. janvārim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā starptautiskajā tūrisma izstādē «Adventur 2024», kā arī starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū «Balttour 2024», kas no 2. līdz 4. februārim norisinājās Rīgā. Izstādē «Balttour 2024» vienuviet bija pieejama plaša informācija par iespējām Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai. Ciemos aicināja arī Jēkabpils novads. 
     Šogad Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) abās izstādēs piedalījās vienotā Zemgales tūrisma asociācijas stendā ar kolēģiem no Bauskas, Dobeles, Aizkraukles, Jelgavas novadiem un pilsētām, lai kopīgi apmeklētājiem prezentētu jauno ceļvedi «Zemgale aicina!», kurā ir apkopota informācija par Zemgales apceļošanas iespējām, kā arī aicinātu apmeklēt Jēkabpils novadu un iepazīt tā plašo tūrisma piedāvājumu.
    «Balttour» ir nozīmīgākais tūrisma notikums Bal­tijā, kas ceļotājiem palīdz izvēlēties galamērķus un saplānot ceļojumus, bet tūrisma nozares profesionāļiem – iegūt jaunus kontaktus un veidot sadarbību.
    Uz izstādi iepazīstināt ar Jēkabpils novada tūrisma piedāvājumu bija devušies  Tūrisma informācijas centra pārstāvji. Pie tūrisma speci­ālistiem interesanti varēja uzzināt par tūrisma  piedāvā­jumiem un viesmīlības pakalpojumiem, saņemt konsultācijas savas atpūtas plānošanai un iegūt informāciju par lielākajiem 2024. gada pasākumiem. Izstādes apmeklētājiem bija sarūpētas jaunas Jēkabpils novada tūrisma kartes un tematiskie maršruti, kā arī dažādas aktivitātes – iespēja izgatavot lūša nozīmītes, piedalīties aptaujā un dāvanu izlozē. 
     Jēkabpils novads lielai daļai izstādes apmeklētāju ir vēl neatklāts tūrisma galamērķis, tāpēc piedāvājums raisīja lielu interesi. Uz Jēkabpili braucienus plāno arī tūrisma aģentūras un gidi, kuri izrādīja interesi par piedāvājumiem ekskursantu grupām.
     Jēkabpils novada stendā bija iespēja saņemt ne tikai novada tūrisma speciālistu konsultācijas un ieteikumus, bet arī iepazīties ar Viesītes muzeja «Sēlija» un Raiņa muzeja «Tadenava» piedāvājumu un jaunumiem. Cie­mos uz Viesīti un Tadenavu aicināja abu muzeju speci­ālisti. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 4 mēnešiem

  Vienu fotobildē redzamo meiču pazīstu ļoti labi, bet neteikšu kuru.

  Atbildēt
 2. Zinu zinu
  Zinu zinu
  pirms 4 mēnešiem

  To melno.

 3. Goga
  Goga
  pirms 4 mēnešiem

  Es laprāt iepazītu visas

Pievienot komentāru