Jēkabpils reģionālās slimnīcas galvenā ārsta pienākumi uzticēti Ilzei Bikovai
INESE ZONE

Kā BD informēja Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Ervīns Keišs, no 16. janvāra slimnīcas galvenā ārsta pienākumus veic ārste Ilze Bikova. Līdz šim viņa bija Jēkabpils slimnīcas neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas vadītāja. 
    E. Keišs stāsta, ka  pagājušā gada nogalē darbu Jēkabpils slimnīcā  un līdz ar to arī galvenā ārsta pienākumus atstājis Georgijs Moise­jevs, kas slimnīcas galvenā ārsta pienākumus veica no  2022. gada 1. februāra. Tad uzrunāta Ilze Bikova, kas piekritusi pildīt galvenā ār-sta pienākumus. Tie pamatā saistīti ar veselības aprūpes darba organizēšanu slimnīcā un ambulatorajā daļā un kvalitatīva ārstniecības darba nodrošināšanu. Līdz­te­kus galvenā ārsta darbam I. Bikova kā kardioloģe pieņems pacientus poliklīnikā.  
   Ilze Bikova ir neatliekamās medicīnas ārste, interniste, kardioloģe. Studējusi Rīgas Stradiņa universitātē un Latvijas Universitātē. Iepriekš 17 gadus strādājusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas «Gaiļ­ezers» Sirds un asinsvadu klīnikas Neatliekamās kardioloģijas nodaļas Inten­sīvajā palātā un Neatlie­kamās medicīniskās palīdzības dienestā par intensīvās terapijas brigādes vadītāju. I. Bikovai Jēkabpils ir dzimtā puse. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Fredis
  Fredis
  pirms 4 mēnešiem

  Pieņemšu zināšanai un ja kāds jautās, kas ir galvenais ārsts, tad varēšu pateikt.

  Atbildēt
 2. Janka
  Janka
  pirms 4 mēnešiem

  Moisejevu arī izēda!

  Atbildēt

Pievienot komentāru