Kā izvēlēties piemērotu bērnu velosipēdu
Apmaksāts raksts

Bērnu velosipēdu izvēle ir atbildīgs vecāku uzdevums. Lai nodrošinātu drošu un ērtu braukšanu, nepieciešams rūpīgi izvēlēties piemērotu velosipēdu saskaņā ar bērna vecumu un vajadzībām.
Pareiza aprūpe un uzturēšana palīdz saglabāt velosipēdu ilgstoši darba kārtībā, tādējādi arī garantējot drošību mazajam braucējam. No regulāras tīrīšanas līdz gaisa spiediena pārbaudei - visi šie soļi veicina ne tikai velosipēda dzīves cikla ilgumu, bet arī būtiski ietekmē braukšanas pieredzi.
 
 
Pareizs velosipēda izmērs
Lai nodrošinātu drošu un ērtu braukšanu, ir svarīgi izvairīties no pārāk liela vai pārāk maza velosipēda iegādes. Pirms pirkuma dodieties uz veikalu, kur jūsu bērns var izmēģināt dažādus modeļus un atrast piemērotāko.
 
Bērnu velosipēdu izmēri
Lai nodrošinātu bērna drošību un komfortu, ir svarīgi izvēlēties pareizo riteņu diametru. Mazākiem bērniem piemēroti mazie riteņi ar diametru 12-16 collas, šāds velosipēds būs vieglāk kontrolējams. Savukārt lielākiem bērniem (no 8 gadu vecuma) der lielāki riteņi ar 20 collu izmēru vai pat lielāku diametru.
 
Drošības aprīkojums
Lai nodrošinātu bērna drošību, ir svarīgi, lai viņam būtu atbilstošs drošības aprīkojums. Piemēram, ķivere un ceļgalu aizsargi palīdz novērst traumas negadījumos.
Izvēloties ķiveri, jāpārliecinās par tās atbilstību - tā pareizi un cieši jāpiestiprina galvas.
 
Braukšanas tehnikas apguve
Ir svarīgi bērnam iemācīt pareizu braukšanas tehniku un satiksmes noteikumus, lai velosipēda piedzīvojumi būtu droši gan sev pašam, gan apkārtējiem.
 
Regulāras pārbaudes velosipēdam
Lai nodrošinātu drošību katru reizi, kad dodaties kopīgā izbraucienā, ir jāpārbauda, vai velosipēds darbojas pareizi, gaiss riepās ir pietiekams, braucot vakarā, svarīgi pārbaudīt gaismas lukturu darbību, zvana stāvokli.
Lai noteiktu budžetu bērna velosipēda pirkumam, svarīgi ir ņemt vērā tā kvalitāti. Augstas kvalitātes velosipēds var kalpot daudz ilgāk nekā lētāks variants.
Pirms veicat pirkumu, salīdziniet dažādu zīmolu un modeļu specifikācijas un cenas, lai atrastu visizdevīgāko un labāko piedāvājumu.
Neaizmirstiet iekļaut drošības aprīkojuma izmaksas kopējā pirkuma budžetā. Bez jau iepriekš minētiem drošības aksesuāriem bērnam nebūtu vēlams pat sākt mācīties braukt ar velosipēdu.
Arī velosipēdu rezerves detaļas un citi aksesuāri veidos papildus izdevumus. 
 
Bērna mīļākā krāsa vai dizains
Izvēloties bērnam velosipēdu, ir svarīgi ņemt vērā viņa priekšlikumus par krāsu vai dizainu. Ja velosipēds ir viņa mīļākajā krāsā vai ar interesantu dizainu, tas veicinās lielāku interesi un prieku par braukšanu.
 
Interneta veikals 220.lv ir īpaši padomājis par to, lai bērnu velosipēdi būtu pieejami plašā un daudzveidīgā klāstā dažādās budžeta kategorijās. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 100 velosipēdi bērniem, kuru vidū ir košu dizainu modeļi gan puišiem, gan meitenēm, tāpat pieejami arī citi braucamrīki, piemēram, skrejriteņi ļoti plašā izvēlē.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. ciniķis
  ciniķis
  pirms 3 mēnešiem

  Drīz jau laikam publicēs tualetes poda pareizas lietošanas instrukciju.

  Atbildēt
 2. prusaks
  prusaks
  pirms 3 mēnešiem

  Tādā brīdī kad jāizvēlas ātrumā daudz ko var neievērot.

  Atbildēt

Pievienot komentāru