Kā izvēlēties piemērotu un energoefektīvu cepeškrāsni
Apmaksāts raksts

Vai esi gatavs atklāt jaunākās cepeškrāsns funkcijas, kas padarīs tavu gatavošanas procesu labāku nekā jebkad agrāk? No ātrgaitas sildīšanas līdz viedajiem sensoriem, šie un citi jaunievedumi var pilnībā izmainīt gatavošanas pieredzi. 
    Izvērtējot savas virtuves telpu, jānosaka cepeškrāsnij paredzēto atrašanās vietu un attiecīgi arī nepieciešamos izmērus.
Pirms iegādāties jaunu cepeškrāsni, pārbaudiet tās enerģijas efektivitāti, ņemot vērā energoefektivitātes apzīmējumus. Izvēlieties cepeškrāsni ar zemu enerģijas patēriņu, kas palīdzēs samazināt elektroenerģijas rēķinus.
   Lai cepeškrāsns ideāli iederētos mazā virtuvē, ir svarīgi rūpīgi izvērtēt tās izmērus. Lielisks risinājums jebkurai mājsaimniecībai būtu vidēja izmēra cepeškrāsns, kas gan nodrošina optimālu darbību, gan arī neaizņem pārāk daudz vietas.
 
Viedās funkcijas
 
   Viedās funkcijas tagad ir kļuvušas par neatņemamu cepeškrāsņu sastāvdaļu. Izvēloties ierīci virtuvei, ir vērts pievērst uzmanību viedajiem risinājumiem, kas padarīs gatavošanu vieglu un ērtu.
 • Automatizētie temperatūras kontroles līmeņi palīdz saglabāt precīzu temperatūru grilējamajiem ēdieniem.
 • Intuitīvie vadības paneļi padara cepeškrāsns lietošanu vienkāršu.
   Cepeškrāsnis ar ventilatoru piedāvā vienmērīgu ēdienu cepšanu, izmantojot gaisa plūsmas tehnoloģiju. Ventilators nodrošina siltuma sadalījumu visā krāsnī, līdz rezultātā iegūstam vienmērīgi ceptus ēdienus.
 
Garšas saglabāšana
 
    Ventilators ne tikai nodrošina vienmērīgu karstuma sadalījumu, bet arī palīdz saglabāt ēdienu dabisko garšu un mitrumu. Tas ir būtisks faktors, lai jūsu gatavotie ēdieni būtu ne tikai vienmērīgi sagatavoti, bet arī garšīgi un ar patīkamu aromātu.
   Izmantojot cepeškrāsni ar ventilatoru, jūs variet būt droši, ka katrs kulinārijas šedevrs būs bagāts gan vizuālā, gan garšas ziņā.
 
Palīgprogrammas
 
    Izmēģiniet cepeškrāsns pašattīrīšanas programmas, lai uzturētu to tīru un gatavu lietošanai. Šī funkcija ļauj automātiski iztīrīt cepeškrāsni no taukiem un netīrumiem pēc katras lietošanas.
     Izbaudiet cepeškrāsns gaļas termometra funkciju, kas palīdz  noteikt precīzu gaļas sagatavošanas laiku. Tas palīdz sasniegt vēlamo gaļas gatavības pakāpi, nodrošinot perfektu iznākumu katru reizi.
    Izmantojot cepeškrāsnis ar augstu enerģijas efektivitāti, jūs ne tikai ietaupīsiet naudu, samazinot elektrības rēķinus, bet arī veicināsiet vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu. 
    Lai pilnībā izmantotu cepeškrāsns potenciālu enerģijas taupīšanā, ir svarīgi regulāri uzturēt un tīrīt cepeškrāsni. Tīra un pareizi uzturēta cepeškrāsns darbosies efektīvi un patērēs mazak elektroenerģijas.
    Lai nodrošinātu, ka jūsu nākamais ieguldījums virtuvē tiek padarīts ar apdomu, izmantojiet iegūto informāciju, lai izvēlētos cepeškrāsni, kas atbilst gan jūsu vajadzībām, gan virtuves prasībām. 
    220.lv interneta veikalā ir iebūvējamās cepeškrāsnis no Electrolux (meklē te), Bosch, Gorenje, Whirlpool, AEG, Beko u.c. sadzīves tehnikas zīmoliem. Pieejamas arī cepeškrāsnis ar mikroviļņu funkciju.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 1 nedēļas

  Galvenais lai ir ko iekšā likt, izcepsies ātrāk vai lēnāk visās krāsnīs.

  Atbildēt
 2. ciniķis
  ciniķis
  pirms 1 nedēļas

  Gan paši zināsim, ko un kur pirkt. Šādi reklāmraksti tikai uzdzen nepatiku.

  Atbildēt
 3. Rezumē
  Rezumē
  pirms 1 nedēļas

  Jāskatās, lai būtu mīklas raudzēšanas funkcija.

  Atbildēt

Pievienot komentāru