Kā pareizi kopt zobus?
Žilbinošs smaids ir ne tikai uzlabo pašapziņu, bet arī ir galvenais vispārējās veselības rādītājs. Izcilas mutes dobuma higiēnas uzturēšana ir būtiska, lai novērstu zobu problēmas un saglabātu zobus mirdzošus. No zobu diega izmantošanas līdz pat Philips Sonicare – šajā rakstā aplūkosim, kā pareizi kopt zobus, lai tie pēc iespējas ilgāk saglabātos mirdzoši balti un veselīgi.
1. Regulāri tīriet zobus
Profesionāļi iesaka zobus tīrīt divas reizes dienā pa divām minūtēm katru reizi. Tas palīdz no zobiem noņemt aplikumu - lipīgu baktēriju kārtiņu, kas var izraisīt kariesu un smaganu slimības. Svarīgi ir arī reizi dienā izmantot zobu diegu, lai noņemtu ēdienu un aplikumu no zobu starpas, kur zobu birste nevar piekļūt. Ja Jums ir augsts kariesa veidošanās risks, zobus var būt nepieciešams tīrīt vai diegot biežāk, arī, ja Jums ir breketes, zobus var būt nepieciešams tīrīt biežāk. Konsultējieties ar zobārstu par to, cik bieži Jums vajadzētu tīrīt zobus un izmantot zobu diegu.
2. Izmantojiet Philips Sonicare elektrisko zobu birsti
Lai uzlabotu Jūsu mutes dobuma veselību, izmantojiet Philips Sonicare elektrisko zobu birsti. Ir klīniski pierādīts, ka tā noņem līdz pat 7 reizes vairāk aplikuma un baktēriju nekā ierastā zobu birste. Tā svārstās un pulsē līdz pat 62 000 reižu minūtē, kas palīdz zobus un smaganas atbrīvot no netīrumiem un kaitīgajām baktērijām. Šī zobu suka efektīvāk noņem aplikumu no smaganu līnijas, kas palīdz novērst smaganu slimības - nopietnas infekcijas, kas var bojāt zobus un smaganas.
Papildus šīm priekšrocībām Philips Sonicare elektroniskās zobu birstes ir arī ērtāk lietojama, salīdzinot ar tradicionālajām zobu sukām. Philips Sonicare elektroniskajām zobu birstēm ir iebūvēts taimeris, kas palīdz tīrīt zobus ieteicamās divas, un tām ir dažādas birstes galviņas, lai tās atbilstu Jūsu specifiskajām mutes dobuma veselības vajadzībām.
3. Neaizmirstiet par zobu diegu
Zobu diegs ir supervaronis, kas cīnās pret kariesu un smaganu slimībām. Ieviesiet ieradumu reizi dienā izmantot zobu diegu, lai noņemtu aplikumu un ēdiena atliekas no zobu starpām, kur zobu birste nevar piekļūt. Pareiza zobu diegu lietošana ne tikai novērš kariesa veidošanos, bet arī veicina smaganu veselību.
4. Pārdomāts uzturs žilbinošam smaidam
Jūsu uzturam ir izšķiroša nozīme labas mutes dobuma veselības uzturēšanā. Ierobežojiet saldās uzkodas un skābos dzērienus, jo tie var bojāt zobu emalju. Tā vietā pievērsiet uzmanību sabalansētam uzturam, kas bagāts ar augļiem, dārzeņiem, liesām olbaltumvielām un piena produktiem.
Augļi un dārzeņi ir bagāti ar svarīgām uzturvielām, tostarp C vitamīnu, kas palīdz stiprināt zobu emalju, un D vitamīnu, kas palīdz organismam uzsūkt kalciju - galveno minerālu veseliem zobiem. Pilngraudu produkti ir labs šķiedrvielu avots, kas palīdz noņemt aplikumu un veicina veselīgu siekalu plūsmu.
5. Regulāri apmeklējiet zobārstu
Regulāras zobu pārbaudes ir neatņemama optimālas mutes veselības uzturēšanas sastāvdaļa. Ik pēc sešiem mēnešiem ieplānojiet vizītes pie zobārsta, lai veiktu profesionālu tīrīšanu un rūpīgu apskati. Agrīna zobu problēmu atklāšana var pasargāt jūs no apjomīgākas un dārgākas ārstēšanas vēlāk.
6. Dzeriet ūdeni
Ūdens ir ne tikai svarīgs vispārējai veselībai, bet tam ir arī būtiska nozīme mutes dobuma higiēnā. Tas palīdz izskalot pārtikas daļiņas, baktērijas un skābes, kas var veicināt zobu bojāšanos. Lai mutes dobums būtu mitrināts un tīrs, dzeriet ūdeni, īpaši pēc ēšanas.
prusaks
Kā kurš iesācis tā dara, cits vakarā nograuž burkānu, cits ābolu, cits ieliek ūdens glāzē uz nakti. Nezinu kā labāk.
Jevdokijs
tu vari vakarā pagrauzt taburetes kāju