Konkursā «Latvijas labākais tirgotājs» apbalvoti divi Jēkabpils novada uzņēmēji
Santa Čevere, referente NVO darba un uzņēmējdarbības atbalsta jautājumos

Latvijas Tirgotāju asociācija un Latvijas Pašval­dību savienība ikgadējā konkursā «Latvijas labākais tirgotājs» par Latvijas labākajiem tirgotājiem 2023. gadā nominējuši 37 objektus, tostarp godinot arī divus Jēkabpils novada uzņēmumus: laureāts: SIA «Darmars» – veikals «Pie Dainas» Bebru ielā 4–1, Jēkabpilī; uzvarētājs: SIA «Purebliss» fitnesa zāle un SPA komplekss Skolas ielā 5, Aknīstē.
      Kopumā tika izvērtēti un cīņā par finālu iesaistījās vairāk nekā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija pēc anonīmā klienta principa, apsekojot šos objektus. Apbalvošanas pasākums norisinājās 30. maijā Rīgā, t/c «Akropole». To vadīja un galvenās balvas pasniedza Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusē­vičs un viceprezidents Dainis Domiņš, bet par muzikālo noformējumu parūpējās saksofonists Guntis Brancis.
     Konkursa pastāvēšanas laikā (no 1995. gada) finālā atzinību izpelnījies 1 491 tirdzniecības nozares ob­jekts. Konkursa «Latvijas labākais tirgotājs» mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu.
    Jēkabpils novada pašvaldība pateicas uzņēmējiem par viņu ieguldīto darbu un vēlmi kļūt aizvien labākiem, priecējot klientus ar laipno attieksmi un piedāvājumu kvalitāti!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 2 nedēļām

  Vellos nemaz veikalā «Pie Dainas» neesmu bijis, Bebros praktiski nekas nav darāms. Lai ko tur tirgotu apsveicu un tuvākajā laikā noteikti apmeklēšu. Bildē kurs tā ir ?

  Atbildēt
 2. Niks
  Niks
  pirms 2 nedēļām

  Es arī šogad neesmu bijis Bobrovkā, kur nu vēl veikalā "Pie Dainas".. Būs jāaizčāpo...

 3. nezinīšiem
  nezinīšiem
  pirms 1 nedēļas

  Ko tirgo, ko tirgo ! Gaļas izstrādājumus ! Laikam jūs vegāni.

  Atbildēt
 4. ciniķis
  ciniķis
  pirms 1 nedēļas

  tirgo samaltas zarnas, cīpslas un skrimšļus

  Atbildēt
 5. iz tautas daiļrades
  iz tautas daiļrades
  pirms 1 nedēļas

  " ...Kad desmit dienas gavēsi, Ko galdā liks to slavēsi..."

Pievienot komentāru