Kur pārdot drēbes, kuras vairs nevalkā?
Apmaksāts raksts

Katrs jauns gads nāk ar jaunām apņemšanām. Tas kā restarta poga liek paskatīties uz visu ar citām acīm. Ja tomēr vēl nevari saņemties kardinālām pārmaiņām dzīvē, varbūt ir vērts pamēģināt sākt ar drēbju skapja tīrīšanu, pāršķirojot to, lai atbrīvotos no visa liekā.
 
Tomēr atceramies – kas vienam lieks, citam var būt atradums tieši laikā. Kad skapja revidēšana noslēgusies, drēbes vērts sašķirot divās grupās. Vienā iekļaujot vēl labas un lietojamas lietas, otrajā liekot tādas, kuras derīgas tikai nodošanai uz tekstila pārstrādi, jo ir ar neizmazgājamiem traipiem vai citādi bojātas.
 
Kur pārdot nevajadzības lietas?
 
Ja par pirmo grupu, tad te parādās jautājums, kur tās likt – kur pārdot drēbes, kur pārdot nevajadzīgas lietas? Protams, pirmkārt, varam apjautāt paziņas, vai nav zināma kāda ģimene, kam nepieciešama palīdzība. Tādējādi būsi izdarījis labu darbu, iepriecinot kādu ar jaunām drēbēm.
 
Kur pārdot drēbes, ja finansiāls atspaids nepieciešams pašam? Pašreiz populārākā opcija ir internets. Viens no iecienītākajiem veidiem ir sludinājumu portāls Andelemandele.lv. Tā ir vietne, kur atrodami vairāk nekā 200 000 dažādi lietoti apģērbi un citas preces. Tā ir vieta, kur pārdot lietotu apģērbu. Ja nesaproti, no kura gala ķerties klāt, ir vērts paskatīties, kādi sludinājumi jau ir ievietoti un aizņemties labākās idejas.
 
Foto: Pexels.com/Michael Morse
 
Ieteikumi, kā savu sludinājumu izveidot ar odziņu
 
 • veidojot tekstu, centies būt radošs, bet bez pārspīlējumiem, jo tavs uzdevums ir veiksmīgi reklamēt un pārdot savu preci. Liec akcentus uz apģērba labākajām īpašībām – kvalitatīvs materiāls, laba firma u. c.;
 • izdomā adekvātu cenu. Ja grūti izlemt, papēti, cik maksā līdzīgi izstrādājumi;
 • produkta fotogrāfijai jābūt pircēju uzrunājošai. Labi, ja ir pamanāmas dažādas deteļas, jo miglaina vai noēnota bilde var tikt pārprasta. Fotogrāfēšanu labāk veikt dabiskā dienas apgaismojumā. Vari likt lietā iztēli un piedomāt par fonu, kādā attēlo savu pārdodamo produktu;
 • pārdodot apģērbu, labāk to uzkārt uz '’pleciņiem”, jo lietoti apģērbi, kas atlaidušies guļ krēslā, nav diez ko pievilcīgi;
 • izveidot pēc iespējas precīzāku savas pārdodamās lietas aprakstu. Piemini gan zīmolu, gan apģerba materiāla aprakstu, nolietojuma pakāpi. Neesi pieticīgs! Ja, piemēram, kleita ir lieliskā stāvoklī, nekautrējies to atzīmēt;
 • esi godīgs un atzīmē trūkumus, ja tādi ir, jo tos pircējs jebkurā gadījumā uzreiz ieraudzīs;
 • rēķinies, ka var nākties rakstiski komunicēt, ja pircējam būs radušies kādi jautājumi. Turi pa rokai mērlenti!
 • esi atsaucīgs un pieklājīgs, jo, piemēram, Andelemandele.lv piedāvā iespēju atstāt atsauksmi gan par pārdevēju, gan par pircēju. Tas kaut daļēji izskauž krāpniecības riskus, bet godīgam pircējam/pārdevējam ļauj sakrāt bonusa punktus;
 • pieminot izmēru, vari atzīmēt, vai tas atbilst klasiskajiem kritērijiem, vai tomēr ir pielāgots citādam augumam.
Plašāku informāciju par to, kur pārdot drēbes, kā izveidot ideālu aprakstu un arī “garšīgu” bildi, lai drēbes izskatītos pievilcīgi, vari iegūt Andelemandele.lv sagatavotajā ceļvedī.  
 
Foto: Pexels.com/Anastasia Shuraeva
 
Tirgot iespējams jebkuru apģērbu – gan kleitas, gan mēteļus, gan sporta kostīmus. Plaši pārdoti tiek arī bērnu apģērbi, kas ir ļoti pieprasīta niša, jo bērni, kā zināms, aug nevis pa dienām, bet stundām, un pārsvarā savu apģerbu un apavus pat nepaspēj nolietot. 
 
Līdz ar to arī apģērbu kārtas skapī tiek nomainītas biežāk nekā mūsu pašu, pieaugušo. Kur pārdot drēbes, kas bērniem vairs neder? Līdzīgi kā pieaugušo drēbes, arī bērnu drēbes vari pārdot internetā, jo te pērļu medībās dodās daudzas mammas. 
Ja ar to, kur pārdot drēbes, esam tikuši skaidrībā, tad vēl atliek jautājums, kur likt drēbes ar defektiem, netīrumiem vai tās, kuras nav laika un vēlmes pārdot? Pastāv dažādi varianti:
 • ziedot labdarībai;
 • nodot speciālos tekstiliztrādājumu konteineros;
 • pārveidot, dodot apģērbam otru dzīvi.
 
Lai veiksmīga andelēšanās vienā no iecienītākajiem sludinājumu portāliem Andelemandele.lv!
 
Foto: Pexels.com/cottonbro.studio
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Fredis
  Fredis
  pirms 5 mēnešiem

  Vai tad Sarkanais krusts nepieņem ?

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 5 mēnešiem

  Jāizgāž pie domes

  Atbildēt

Pievienot komentāru