Līvānu peldbaseins pagājušajā gadā sasniedzis vēsturiski lielāko apmeklētāju skaitu – 31 305 apmeklējumi
Sagatavoja J. Apīnis

Apmeklējuma pieaugums skaidrojams ar lielu Jēkabpils novada apmeklētāju skaita pieaugumu, kuru pozitīvi ietekmēja fakts, ka veselības projekts, kuru īstenoja Jē­kabpils novads, vedot sa-vus skolēnus uz Līvānu peldbaseinu, «pavilka līdzi» arī bērnu vecākus.
     Peldbaseins «Upe» ir ļoti iecienīts gan vietējo, gan tuvākās apkārtnes iedzīvotāju vidū, atzinīgi novērtējot baseina kvalitāti un sniegtās iespējas, tādējādi tas kļuvis par nozīmīgu tūrisma un relaksācijas vietu.
     Baseina noslodzi primāri veido skolēni, tomēr ļoti liela interese ir arī novada iedzīvotājiem, kuri vēlas sevi uzturēt labā fiziskā formā, izmantot ūdens un saunas relaksējošo iedarbību. Pie­prasīti ir ne vien individuālie baseina apmeklējumi, bet arī ūdens vingrošanas/aerobikas nodarbības, kas tiek īstenotas dažādu projektu ietvaros.
    Peldbaseins apmeklētājiem tika atvērts 2018. ga­dā.  Tā platība ir 1 100 m2, tajā ietilpst sporta baseins 11 x 25 metri (4 celiņi), bērnu baseins 5 x 7 metri, spa zona (sauna, tvaika pirts, hidromasāžas vanna, aukstais baseins), ģērbtuves un dušas. 
    Lai peldbaseina sniegtie pakalpojumi būtu vēl ērtāki un sabiedrībai pieejamāki, ikviens apmeklētājs tiek aicināts iesniegt savus priekšlikumus, ierosinājumus, atsūtot uz e-pastu baseins@ livani.lv.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. goga
  goga
  pirms 4 mēnešiem

  Latvieši trenējas peldēšanā, lai X stundā peldētu pa jūru uz Zviedriju. Laivu un lidmašīnu visiem nepietiks, bet cita atkāpšanās ceļa nav.

  Atbildēt
 2. Lācis
  Lācis
  pirms 4 mēnešiem

  Drīz sākšu sildīt ūdeni, nāciet visi atpakaļ pie manis uz Kurzemes ielas baseinu! Nu dikti gribu visus peldētājus atpakaļ pie sevis. Nāciet!

  Atbildēt

Pievienot komentāru