Mīluļu aprūpe pašā Jēkabpils sirdī
Apmaksāts raksts

No februāra ēkā Jēkabpilī, Katoļu ielā 6, kur jau ilgus gadus strādā visā apkārtnē iecienītā veterinārā aptieka, pastāvīgu darbu sāk veterinārā klīnika «Animu».   Šeit aprūpēs visus mājdzīvniekus – gan mazos, gan lielos. Četrkājainos draugus klīnikā sagaidīs kvalificēti un talantīgi veterinārās medicīnas speciālisti, kuri pacietīgi uzklausīs viņu saimnieku sūdzības un centīsies rast vispiemērotāko risinājumu. Savukārt veterinārajā aptiekā papildus profesionālo konsultāciju var saņemt arī lauksaimniecības dzīvnieku saimnieki.
 
Iepazīsimies ar klīnikas personālu!
    Veterinārās klīnikas un aptiekas «Animu» vadītāja ir Sabīne Balt­kāja-Rihte­re. Veterinā­rārsta izglītību viņa ieguva Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē 2010. gadā. Jau kopš ceturtā kursa paralēli studijām praktizējās veterinārajā klīnikā. Internatūras praksi izgāja Igaunijas pilsētā Tartu, Dabaszinātņu Universitātes veterinārajā klīnikā. S. Baltkāja-Rihtere specializējas mazo dzīvnieku terapijā un dermatoloģijā. Kvali­fikācija tiek regulāri paaugstināta dažādos veterinārmedicīnas semināros un konferencēs. Viņa ir Latvijas Veterinārārstu biedrības biedre kopš 2010. gada. Strādājusi par veterinārārsti dažādās veterinārajās klīnikās, bijusi valsts veterinārā inspektore Pārtikas un veterinārajā dienestā, vadījusi veterināro aptieku, kā arī bijusi vadītāja un veterinārārste dzīvnieku patversmē.
    Sabīne stāsta, ka kopš otrās klases zinājusi, ka nākotnē būs veterinārārste, jo dzīvnieki vienmēr ļoti patikuši. Dakteres sirds pieder suņiem un kaķiem, viņa lieliski pārzinot to psiholoģiju. Pašai mājās ir kaķis Villijs un četri suņi – cvergšnaucers Izzi, vācu aitu suns Rodžers, borderkollija jauktenis Bobo un Tibetas mastifs Šanele. 
    Arī otra klīnikas «Animu» veterinārārste Inese Dek­sne ir Latvijas Lauksaim­niecības universitātes Ve­terinār­medicīnas fakultātes absolvente. Darba virzieni – neatliekamā palīdzība, mazo dzīvnieku terapija, slimību diagnostika, iekšķīgo slimību ārstēšana.
    Jūsu mīluļi nonāks ne tikai abu veterinārārstu, bet arī viņu asistentes Evitas gādīgajās rokās.
   Veterinārā klīnika «Animu»   Jēkabpilī, Katoļu ielā 6, klientus gaidīs darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet sestdienās – no plkst. 9.00 līdz 16.00. Tālrunis pierakstam:  29905891.
 
Pakalpojumi:
  •  vizīte pie veterinārārsta;
  •  konsultācijas;
  •  vakcinācijas;
  •  diagnostika;
  •  operācijas;
  •  procedūras;
  •  eitanāzija un kremācija.
Kopā ar klīniku ir arī zoopreču veikals un veterinārā aptieka, kur var iegādāties visu dzīvniekiem nepieciešamo – gan ikdienas kopšanas līdzekļus vai barību, gan veterinārārsta nozīmētos medikamentus, turklāt veterinārajā aptiekā iespējams iegādāties arī preces lauksaimniecības dzīvniekiem. Šeit jūs sagaidīs darbadienās no plkst. 8.30 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00. 
 
Klīnikas «Animu» īpašais piedāvājums februārī: 
dzīvnieku pasaules senioriem (7+ gadi) vizītes cena -20%, savukārt aptiekā varēs iegādāties īpaši senioriem piemēroto augstākas kvalitātes barību no franču zīmola «Virbac» par samazinātu cenu.
 
Par pašu uzņēmumu
Visticamāk, «Animu» vārds dzīvnieku mīļiem nav vēl tik atpazīstams, taču mūsu stāsts sākas ar Zaļo Veterināro aptieku, kas jau kopš 1998. gada piedāvājusi kvalitatīvas preces mīļdzīvniekiem un lauksaimniecības dzīvniekiem. «Animu» šogad jau ir veterinārās aptiekas un klīnikas 12 Latvijas vietās. Šī tīkla veterināro aptieku plašajā preču klāstā ir pieejama dzīvnieku barība, papildbarības, veterinārie medikamenti, instrumenti, materiāli, kā arī zoo preces. Mūsu veterināro aptieku tīkla galvenās vērtības ir godīgums, cieņa un profesionāli darbinieki. Arī klīnika iepriekš bija Zaļā Veterinārā klīnika. Vairāk par mūsu uzņēmumu var uzzināt www.animu.lv.
 
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru