Noslēgts līgums par mājas Celtnieku ielā 15 siltināšanas būvdarbu sākšanu
Iveta Skolniece, sabiedrisko attiecību speciāliste

9. maijā SIA «JK Namu pārvalde» noslēdza līgumu par energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu sākšanu mājā Celtnieku ielā 15 (attēlā).
   Būvniecības līgums ir noslēgts ar Personu apvienību SIA «Riko» un SIA «Logi 24», būvuzraudzības lī­gums – ar SIA «AGADOS Exertos» (būvuzraugs Astrī­da Dutke­viča). 
    Iesaistoties AS «Attīstī­bas finanšu institūcija Al­tum» DME programmā, Celt­nieku ielas 15. mājas iedzīvotājiem piešķirts grants 50 procentu apmērā. Par atlikušo summu ņemts aizdevums A/S «Swedbank» ar 15 gadu atmaksas termiņu. 
    Atbilstoši izstrādātajai projekta dokumentācijai mājai tiks atjaunots ēkas cokols, fasāde un jumts, siltināti bēniņi un pagrabs. Plānoti apkures, ventilācijas un ūdensvadu sistēmas atjaunošanas darbi, kā arī logu un durvju nomaiņa. Būvniecības darbus plānots sākt jūnijā, rūpīgi plānojot to secību, kas šībrīža situācijā atkarīga no būvmateriālu piegādes termiņiem.
    Beidzoties būvdarbiem līgumā noslēgtajā termiņā - 50 nedēļās, mājas iedzīvotājiem plānots siltumenerģijas ietaupījums vairāk nekā 40 procentu apjomā. Tāpat dalība AS «At­tīstības finanšu institūcija Altum» programmā Celtnieku ielas 15. mājas iedzīvotājiem ļaus iegūt sakārtotu, drošu un vizuāli pievilcīgu īpašumu, tādējādi būtiski uzlabojot savus sa­dzīves apstākļus.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru