Notiek labiekārtošanas un pārbūves būvdarbi
Iveta Skolniece, SIA «JK Namu pārvalde» sabiedrisko attiecību speciāliste

 Uzsākti teritorijas labiekārtošanas un autostāvvietu pārbūves būvdarbi SIA «JK Namu pārvalde» apsaimniekotajai mājai Brīvības ielā 5A, Jēkabpilī.
 
     Mājas dzīvokļu īpašnieki 2021. gada rudenī aptaujas rezultātā nobalsoja par teritorijas labiekārtošanu, pretendējot uz Jēkabpils novada pašvaldības finansējumu atbilstoši   «Saistošajiem no­teikumiem  par Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai». Tie noteic, ka 80 procentus no būvdarbu izmaksām sedz Jēkabpils novada pašvaldība, savukārt ar 20 procentu līdzfinansējumu projektā piedalās dzīvokļu īpašnieki. 
     Projektā plānots atjaunot piebraucamo ceļu pie mājas, izveidot jaunas autostāvvietas, sakārtot mūsdienu prasībām atbilstošu teritorijas apgaismojumu un izbūvēt lietus ūdens novadīšanas sistēmu. Darbus SIA «LV Roads» sāka augustā, un tos plānots pabeigt novembrī. Nelielu aizkavēšanos radīja būvdarbu laikā teritorijā atrasts lādiņš, taču speciālisti situāciju atrisināja un darbi atsākās.
     Šī ir pirmā SIA «JK Namu pārvalde» apsaimniekotā daudzdzīvokļu māja Jēkabpilī, kas ieguvusi novada pašvaldības līdzfinansējumu un kurā būvdarbi jau ir sākušies. Vēl turpinās darbi pie projekta izstrādes mikrorajona iekšpagalma labiekārtošanai sešām daudzdzīvokļu mājām Vie-sītes, Viestura un Nameja ielā. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Bez tabu
    Bez tabu
    pirms 10 mēnešiem

    Lieli remonti pēc Bez tabu raidījuma sākti Jēkaba ielā jau gadus 30 avārijas stāvoklī esošajā mājā. Izskatās, ka Namu mpārvaldē šis raidījums ir cieņā.

    Atbildēt

Pievienot komentāru