Novada teritorijā notiek grantēto ceļu atputekļošana
Pēc Jēkabpils novada pašvaldības publiskotās informācijas sagatavoja S. RUTKA

Arī šovasar Jēkabpils novada teritorijā notiek grantēto ceļu atputekļošana. Jūnija sākumā daudzviet tā jau bija veikta, bet citviet darbi vēl tika plānoti. 
    Aknīstes pilsētas un pagasta teritorijā atputekļoti 11,487 km autoceļu. Gār­senes pagasta teritorijā atputekļoti 5,79 km autoceļu. Viesītē atputekļoti Brīvī­bas, Bērzu, Kalna, Ezera, Lau­ka, Krasta, Dzelzceļ­nie­ku, Sporta ielas posmi, kā arī vairāku ceļu posmi (4 260 m).
   Saukas pagastā plānots atputekļot Lonē – Kalna ielu, Upes ielu, Ezera ielu, Saukā – Ceriņu ielu; Elkšņu pagastā – ceļu Dzeņi–In­driķēni, bet Rites pagastā – ceļa Kalvāni–Žagūni divus posmus. 
    Salas pagastā atputekļoti ceļu posmi: Akoti–Birži, Pumpi–Ceļmalnieki, Saulie­ši–Ķesterāres–Ievu Līči, Dārz­nieklauks–Mežindrāni, Pļavnieki–Elkšņi, Plānlejas–Putnuklani. Sēlpils pagastā plānots atputekļot ceļa posmu Kaijas–Pūķupīte. Za­sas pagastā kopumā atputekļoti 28 370 m2. Kalna pagastā darbi paveikti uz ceļiem Dzintari–Krūk­li­ņi (kopā 0,6 km) un Vid­sala–Spuldzenieki (kopā 0,3 km). Leimaņu pagastā atputekļoti ceļi Leimaņi–Sējiņi (kopā 0,6 km), Vārpiņas–Lapas (kopā 0,15 km), Bērzgale–Medesnieki (kopā 0,15 km). Rubenes pagastā pagaidām atputekļošana nav veikta, bet ir plānota. Kūku pagastā atputekļots ceļš Bušos – 0,78 km, Stro­du Ogleniekos – 0,7 km, Kļa­­vu iela – 0,3 km, Druķos – 0,5 km, Paleiniekos – 0,2 km, Piejū­tos – 0,27 km. Krustpils un Mežāres pagastā darbi pa­gaidām vēl nav veikti, taču tiek plānoti, savukārt Va­riešu, Vīpes, Dunavas un Dignājas pagastā atputekļošana netiek veikta, jo nav iedzīvotāju pieprasījuma. Ābeļu pagastā atputekļota Smilgu iela un ceļi Nr. 2 un Nr. 3. Atašienes pagastā Avotu iela un Līgo iela atputekļota visā garumā, savukārt Grēcinieku iela – 100 metru posmā, ceļš Atašie­ne–Joksti–Zalāni atputekļots 150 metru posmā, bet  Marinzeja–Rijnieki – 170 metru garumā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Lauku sieviete no Zeļķiem
  Lauku sieviete no Zeļķiem
  pirms 3 nedēļām

  Interesanta tā ceļu uzturēšana novadā, citiem putekļus dzenā, bet mums Zeļķos pēc plūdiem ceļu ar ledus gabaliem salaboja, ledus izkusa - bedres palika, tagad bedres ar sētiņām nožogotas. Greideris šogad uz ceļa priži- šaurītes nav braucis ne reizi , gan jau uz papīra skaitās bieži greiderēts. Ko tas pagastvaldnieks dara, mēs nezinām, bet ceļš viņam noteikti nerūp. Nu sakiet, kam mums tāda valdība? Kad bija Krustpils novads, ceļš bija vienmēr sakopts, bet tagad ir galīgi dimbā! Nākošajās vēlēšanās noteikti nevar balsot par esošo varu! Ko tu, Aigar un Raivi par to domā? Gribi lai mēs Krustpils pagastā par jums balsotu? Izdarīt, zēni , secinājumus!

  Atbildēt
 2. Fakts
  Fakts
  pirms 3 nedēļām

  Aigars un Raivis shēmo, kā vēl vairāk pagrābties no novada budžeta un izšeptēt pieejamos līdzekļus. Tie ir cilvēki bez morāles.

 3. tikai
  tikai
  pirms 3 nedēļām

  Lamāt un pamatīgi lamāt vajag, bet ne mīlīgi kaut ko jautāt.

Pievienot komentāru