Šobrīd pašvaldībai nav līguma par dzelzceļa uzbēruma apauguma noņemšanu
INESE ZONE

Jau informējām, ka Jēkabpils novada pašvaldība ir vienojusies ar uzņēmumu, kas novāca apaugumu no bijušā Biržu karjera dzelzceļa uzbēruma par šķeldas cenu, un pašvaldība ir atvēlējusi 20 000 eiro  celmu likvidēšanai, jo ir iecere uzbēruma plaknē izveidot veloceliņu.
     Pēdējā Jēkabpils novada domes sēdē deputāts Aivars Kraps vaicāja par šo procesu, jo viņš esot adresējis domei iesniegumu, kurā lūdzis informēt, kāda tad ir bijusi cenu aptauja par apauguma novākšanu par iegūtās šķeldas cenu? Viņš esot saņēmis atbildi, ka darbinieks, kas ar to strādājis, tagad ir ilgstošā prombūtnē un pašvaldības lietvedības sistēmā nav pieejama reģistrēta informācija vai dokumentācija par faktiski veikto darbu apmaksas vai darba veicēju izvēles procedūrām. Attiecīgi dokumentu aprites  sistēmā «Namejs», ko izmanto pašvaldība, nav reģistrēta līguma par šādu pakalpojumu. A. Kraps sacīja, ka gribētu skaidrojumu, kā var veikt tādus darbus bez jebkāda juridiska dokumenta? 
    Izpilddirektors Uldis Skreivers sacīja, ka tiešām darbinieks, kas par to ir atbildīgs, tagad atrodas ilgstošā attaisnojošā prombūtnē. Kad šis darbinieks at­griezīsies no savas ilgstošas prombūtnes, situāciju varēšot precizēt, bet pagaidām viņš nevar informēt neko vairāk kā ir teikts atbildē.
   A. Kraps vaicāja, vai tad līgums par darbu izpildi atrodas mājās pie ilgstoši slimojošā darbinieka?  Vai tad pašvaldība ir veikusi darbības ar savu mantu bez līguma? U. Skreivers sacīja, ka pēc darbinieka atgriešanās no prombūtnes tiks pieprasīts sniegt paskaidrojumu par radušos situāciju.  Pēc tam pašvaldība izvērtēs gadījumu, A. Kraps par to tiks informēts. 
    – Šobrīd es negribu iekrist spekulācijās, kas  bija un kā tas bija, bet  situācija ir nepatīkama. Tas, ko var pateikt šobrīd, jums ir ziņots. Atzīstam, ka šobrīd mūsu rīcībā nav līguma. Mēģinājām kontaktēties ar darbinieku, bet persona slimības laikā nenāk uz kontaktu, – sacīja domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Viņš piebilda, ka varbūt dokuments ir darbinieka datorā, bet šobrīd tam neesot pieejas. Deputāts Leonīds Salcevičs piebilda, ka neesot saprotams, kā neviens no pašvaldības neredzēja, ka trīs nedēļas tehnika strādāja ar apauguma noņemšanu uz 20 hektārus lielas platības. Tagad nevajagot novelt vainu uz to cilvēku, kas to rīkojumu izpildīja un kas pašlaik slimo. 
   BD rīcībā bija neoficiāla informācija, ka apauguma noņemšanu veicis SIA «En­ko». Sazinājāmies ar uzņēmuma valdes locekli Elviju Trankali, un viņš paskaidroja, ka bijusi saziņa ar Jē­kabpils novada pašvaldību, kas piedāvājusi veikt šos darbus. Piekrituši tikai tādēļ, ka netālu jau bijusi uzņēmuma tehnika, jo šķeldas cenas šobrīd ir zemas, un no tāda viedokļa piedāvājums ne­maz nebijis izdevīgs. Kā minēja uzņēmuma valdes loceklis, šim darba uzdevumam uzņēmums piekrita, jo, paveicot darbus, uzņēmums var palīdzēt Jēkabpils novada iedzīvotājiem, sa­kopjot apkārtējo vidi. Darba uzdevums no pašvaldības ticis dots, un uzņēmums ķēries pie darba un paveicis to labā kvalitātē, par ko iebildumu nav bijis. Pie­ņemšanas un nodošanas akts vēl neesot parakstīts. Nekāda komunikācija ar pašvaldību vairāk nav bijusi. E. Trankalis mēģinājis kontaktēties ar Jēkabpils novada pašvaldību, bet saziņa nav izdevusies. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (11)

 1. Fakts
  Fakts
  pirms 8 mēnešiem

  Lai tik domes mamzeles noņem savu apaugumu.

  Atbildēt
 2. Drausmas, kaa notiek?
  Drausmas, kaa notiek?
  pirms 8 mēnešiem

  Ko te Trankelis karina mums makaronus uz ausīm par nodošanas aktu, ja Kraps vaicā, kur ir līgums ar šo firmu, un kāpēc līgums nav ievietots Nameja ??? Kāds vēl te nodošanas akts, blet!!!?? Sen darbs paveikts, līguma pasūtītājam - pašvaldībai zobos nav!! Kad vienreiz izbeigsies šis farss no pašvaldības puses? Kur ir tas līgums, a? Nav! Jau koki uz dzelzeļa par jaunu būs saauguši, un tad vēl netiks pie skaidrības! Te būtu vienreiz jāsauc skreivers pie atbildības!, ja reiz viņa padotie muhļij ģelas!! Mūžīgi viņš nekā nezina! Ko te galu galā pašvaldība ir pieņēmusi darbā šitādu ņedadelku, a?? Sēdes laikā viņš nevis runā, bet klusi šļupst sakņupis pie kanceles,, saprast nekā nevar! Vienmēr saka, ka noskaidros! Figu viņš noskaidros! Viss velkas mēnešiem i tad tur vieni meli lien ārā!!! Kur Ragainis skatās???

  Atbildēt
 3. Fakts
  Fakts
  pirms 8 mēnešiem

  Ragains skatās iepazīšanās portālos

 4. Velosipedists
  Velosipedists
  pirms 8 mēnešiem

  A kad leonīds to tiltu būvēs??? Runātīgais čurātājs arī drīkst piedalīties! Dzirdēji Aivar?

  Atbildēt
 5. He he
  He he
  pirms 8 mēnešiem

  Dirsējs pat vienu tiltu nespēj uzturēt, visi dzelži leperē.

 6. Jekabpilietis
  Jekabpilietis
  pirms 8 mēnešiem

  Nez kurš iebāza kabatā pašvaldības naudu . Vasilis vai Ragainis ? Cerams policija noskaidros.

  Atbildēt
 7. Bijušais Mežinieks
  Bijušais Mežinieks
  pirms 8 mēnešiem

  Man ir Lielais Jautājums! Vai Ragainis vispār zina kādas afēras novadā kruķī Feldmaniete?

  Atbildēt
 8. Gribu zināt
  Gribu zināt
  pirms 8 mēnešiem

  Kad ir feldmaniete?

 9. blakts
  blakts
  pirms 8 mēnešiem

  Jautā taču esošajam mežiniekam, viņš zinās.

 10. Aivaram
  Aivaram
  pirms 7 mēnešiem

  Aivar,cik Tu vari kasīties? Līgumam nav jābūt gadījumos,kad pašvaldība pērk pakalpojumu līdz iepirkuma slieksnim,pietiek ar rēķinu. Tavā laikā vai tad bija savādāk? Nē,arī visādas jukas sanāca.

  Atbildēt
 11. NU NU
  NU NU
  pirms 7 mēnešiem

  IZGUDROJI , KO PA ŠO LAIKU ATBILDĒT? TIK DAUDZ ŠAURPIERU -AUGSTDIRSĪBU BIJA VIENUVIET, BET VISI ĀĀĀĀĀĀ, BĒĒĒĒĒ, JO, LAI VAI KĀ, ))DDDDDDD

Pievienot komentāru