Šogad Jēkabpilī plāno nojaukt trīs graustus
INESE ZONE

Preses konferencē Jē­kabpils novada domē izskanēja jautājums, kam pieder degvielas uzpildes stacijas grausts pie Jēkabpils robežas, braucot uz Biržiem, un kad to beidzot nojauks? 
     Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis skaidro, ka tas pieder juridiskai personai – «Latvijas naftai». Visu laiku ar šo uzņēmumu notiek sarunas par viņu neizmantotajiem objektiem, un beidzot viņi tos arī nojauc. Tā noticis ar bērnudārza graustu Ķieģeļu ielā, kur arī šādā veidā komunicēja, līdz pašvaldība nolēma nojaukt viņu īpašumu, veicot iepirkumu un samaksu prasot no uzņēmuma. Tad «Latvijas nafta» pārņēma iepirkumu un samaksāja par nojaukšanu. Arī tagad viņi solot nojaukt minēto degvielas uzpildes stacijas graustu un varētu to izdarīt šogad.
     Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns pastāstīja, ka uzņēmumam ir no­teikts tiesiskās aizsardzības process, jo ir problēmas ar nodokļu maksājumiem, tādēļ jautājumi par grausta nojaukšanu jārisina ar administratoru. Esot nosūtīta vēstule, ka pašvaldība ir gatava to nojaukt un pieprasīt samaksu, bet uzņēmums solot, ka paši organizēs nojaukšanu. 
    R. Ragainis piebilda, ka šogad budžetā ir paredzēti 65 000 eiro graustu nojaukšanai, un nojaucamo ēku skaitā ir arī grausts Mado­nas ielā, ko savulaik izmantoja kāda draudze. A. Skro­māns sacīja, ka ir plānots izstrādāt tehnisko dokumentāciju ēku A. Pormaļa ielā 123, Ziemeļu ielā 12 un arī Madonas ielā 27b nojaukšanai, un tad būs iepirkums par visiem trim graustiem. Šie visi trīs nav pašvaldības īpašumi, tādēļ paredzēts tos nojaukt un piedzīt naudu no īpašniekiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. hihi
  hihi
  pirms 1 mēneša

  Rīgas iela 87-pieder namu pārvaldei,Rīgas iela 97-kādreiz dzīvoja A.Laiviniece visi logi vaļā,skats drausmīgs.

  Atbildēt
 2. Kaija
  Kaija
  pirms 1 mēneša

  Un būvgružus uz mežaparku kā parasti?

  Atbildēt
 3. B
  B
  pirms 1 mēneša

  Vai pie Zvaigznes Ļamānos

 4. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Veco benzīna tanku gan vajadzēja saglabāt, tur kādreiz bija jautri vakari.

  Atbildēt
 5. ciniķis
  ciniķis
  pirms 1 mēneša

  Grausti "strādā" domē

  Atbildēt
 6. Fakts
  Fakts
  pirms 1 mēneša

  Jenotu Kampars pieslēgs visus savus tiesībsargājošo kantoru korišus, lai apklusinātu Jēkabpilī dzimušo uzņēmēju, kurš uzdrošinājās nostāties pret valdošo politmafiju ar tās falsificētajiem vēlēšanu rezultātiem un nelikumīgi uzurpēto varu.

  Atbildēt
 7. Burlaks
  Burlaks
  pirms 1 mēneša

  Gluhu kantoris atkal nopelnīs bez iepirkuma

  Atbildēt

Pievienot komentāru