Pagaidām pa Tvaika ielu var pārvietoties tikai gājēji un velosipēdisti
Inese Zone

Iedzīvotāji vaicā, kā­dam nolūkam piebērts un līdzināts Tvaika ielas se­gums vai, pareizāk sakot,  janvāra plūdu laikā ar smilšu maisiem veidotais ielas paaugstinājums? Cilvēki ir dzirdējuši informāciju, ka pašvaldība plāno veikt Tvaika ielas pārbūves darbus, un  interesējas, vai tad ielu izbūvēs uz smilšu maisu pamatnes?  Tāpat tiek jautāts, kad notiks kādi darbi, lai ielu beidzot varētu izmantot autotransports? Tagad Ābeļu pa­gasta iedzīvotājiem jābrauc liels papildu ceļa pos­ms gar Ābeļu skolu, lai tiktu uz Jēkabpili.  
 
    Novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Kārlis Stars BD informēja, ka uz maisiem jauna iela noteikti netiks būvēta. Ir paredzēts veikt Tvaika ielas pārbūves projektēšanas darbus un izbūvi, un, kad to darīs, maisi tiks novākti.
    Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns atgādināja, ka plūdu laikā Tvaika ielas paaugstinājums no maisiem veidots, lai sadalītu atsevišķos baseinos pilsētā ieplūstošo ūdeni. Viņš stāsta, ka jau ir uzsākti Tvaika ielas pārbūves projektēšanas darbi. Kad tie būs pabeigti, izsludinās iepirkumu ielas būvdarbiem. Jaunbūvētā Tvaika  iela būs tikpat augsta, pat augstāka, nekā šobrīd no maisiem veidotais uzbērums. Ir iecerēts, ka Tvaika ielas pārbūvi izdosies veikt jau šogad.
    Savukārt līdz tam  no maisiem veidotais uzbērums būs slēgts autobraucējiem. Tas tagad piebērts, lai at­vieglotu pārvietošanos gājējiem un velosipēdistiem, ku­riem kustība tur ir atļauta. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru