Priecīgas Lieldienas!
Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

 Aiz loga spīd saule,  jau putni dzied, pakalnos un lejās dīgst zaļa zāle, un tas nozīmē, ka pavasaris un priecīgie svētki ir klāt. Lieldie­nas asociējas ar gaišām domām, labu omu un brīnumainām sajūtām. Šie svētki ir viena no senākajām tautas un kristīgās pasaules tradīcijām.
     31. martā  aicinām visus pievienoties Jēkab­pils Kena parkā, lai lustīgi svinētu pavasara svētkus! No plkst. 11.00 Lieldienas ieskandināsim un iesim rotaļās kopā ar folkloras kopu «Rati», augstu šūposimies, kopsim tautas tradīcijas, skatīsimies ba­gātīgo amatierkolektīvu koncertu Kena estrādē, uzdejosim dančus kopā ar sēļu tradicionālās mūzikas grupu «Krāce», krāsosim, ripināsim olas un, protams, kaulēsimies. Savus sportiskos spēkus ikviens aicināts izmēģināt kopā ar Jē­kabpils Sporta centru. Namdara darbnīcā varēs ieklausīties meistaru stāstos un izmēģināt senākas nodarbes. Ma­zos, pūkainos, ausainos ciemiņus varēs aplūkot  mini zoo «Karlīnas» sētā. Būs iespēja pavizināties arī ar Stulpiņu saimniecības zirgiem. Uz Dambja ielas un Kena parka teritorijā jau no plkst. 9.00 būs iekārtots  Lielās dienas raibais pavasara tirgus, kur savus amata darinājumus un mājražojumus andelēs tuvi un tāli tirgotāji. Informācija par pasākumiem citur novadā atrodama mājaslapā www.jkp.lv.
 
    

iesaki šo rakstu:

Komentāri (13)

 1. Ferdinands
  Ferdinands
  pirms 3 mēnešiem

  Jēkabpils šajos pavasara svētkos izskatās noplukusi kā bārenīte. Apļos saliktas vecas olas. Kam mums kultūras pārvalde bez idejām un dome ar notrallinātu naudu

  Atbildēt
 2. Joske
  Joske
  pirms 3 mēnešiem

  Kādi domnieki, tādas olas

 3. Jēkabpiliete
  Jēkabpiliete
  pirms 3 mēnešiem

  Piekrītu!

 4. Skolnieks
  Skolnieks
  pirms 3 mēnešiem

  Kādus deputātus paši ievēlējām,tādi saimnieko. Vai mēs par šiem vēlēsim nākamreiz? Es noteikti nebalsošu. Laukus iznīdē,naudu iztrallina par priekšniekiem salikt savējos,kas neprot strādāt,pat dekorācijas svētkos nevar skaistas uzlikt,lai iedzīvotājiem prieks. Cik jau tā prieka ir iedzīvotājiem,nodokļus savāc,brūtes sabāž amatos.

  Atbildēt
 5. Vēlētājs
  Vēlētājs
  pirms 3 mēnešiem

  Paši lauķi pielika ZZS ciniskos naudas grābējus pie siles! Kas viņi par zemniekiem! Vien nosaukums!

 6. Pantelejs
  Pantelejs
  pirms 3 mēnešiem

  ZZS - Zilo Zagļu Savienība

  Atbildēt
 7. Leimaņu Voldis
  Leimaņu Voldis
  pirms 3 mēnešiem

  SPKC aicina iedzīvotājus Lieldienās pievērst uzmanību olām. Visiem skaidrs? Vīriešiem tās kārtīgi jānomazgā un jāliek apskatei, lai dāmas var apčamdīt un noskatīt tīkamākās.

  Atbildēt
 8. prusaks
  prusaks
  pirms 3 mēnešiem

  "...sviniet Lieldienas kā nākas, Jo no olām dzīve sākas..." (J.Rainis.)

 9. prusaks
  prusaks
  pirms 3 mēnešiem

  Štrunts ar visu politiku tā ir nemainīga, bet rīt Lieldienas ar ko arī visus apsveicu. Pats tūlīt braukšu uz laukiem kur viss jau sagatavots svinēšanai jo vienmēr tika un tiek svinēts.

  Atbildēt
 10. Joske
  Joske
  pirms 3 mēnešiem

  Tik nesadzeries ierūgušo bērzu sulu

 11. Garāmgājējs
  Garāmgājējs
  pirms 3 mēnešiem

  Paskatījos uz dambi pie Daugavas. Kur ir tie miljoni priekš dambja!? Tāda padjobka tur uzbērta!

  Atbildēt
 12. arī gājējs
  arī gājējs
  pirms 3 mēnešiem

  Tu pat Lieldienās esi rūpju nomākts, traka Tev dzīve. Nesapratu pēdējo teikumu Tavā komentārā, jo neesmu hidrobūvju speciālists un tās īpašo terminoloģiju nezinu. Priecīgas Tev kaut otrās Lieldienas.

 13. sertificēts padjobkists
  sertificēts padjobkists
  pirms 3 mēnešiem

  Padjobka ir tas, ko ar Jēkabpili dara ragainais velns.

Pievienot komentāru