Publiskots skolu reitings
SARMĪTE RUTKA

Publiskots Draudzīgā aicinājuma fonda 2023. gada skolu reitings. Tajā mācību iestādes četrās grupās tiek vērtētas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem.
     Ģimnāziju grupā 43 skolu konkurencē Jēkabpils Valsts ģimnāzija ierindojusies 24. vietā. 
     Pilsētas vidusskolu grupā, kur salīdzinātas kopā 150 mācību iestādes,  Jēkabpils 3. vidusskolai 84. vieta, Aknīstes vidusskolai – 88., 2. vidusskolai  - 92., bet Viesītes vidusskolai – 133. vieta.
     Vislabākie sasniegumi šogad ir Salas vidusskolai, kas 55 lauku vidusskolu konkurencē ierindojusies 6. vietā. Šajā grupā Zasas vidusskolai ir 40. vieta.
      Savukārt 76 specializēto skolu grupā Jēkabpils Agrobiznesa koledžai - 39. vieta.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. nu re
  nu re
  pirms 2 mēnešiem

  Opā !Iznāk,ka Salas vidusskola ir konkurērspējīgāka nekā ģimnāzija.Ģimnāzijai no 43 skolām ir tikai 24 vieta,bet Salas vidusskolai no 55 skolām 6 vieta.Skaidra lieta, uz kuras skolas pusi bērniem ir jāskatās ! Salas vidusskolā strādā ar jebkuru bērnu ,kurš izvēlējies skolu, un daudzi saka par to skolotājiem paldies.Ja kurš grib kļūt par dakteri,tad vēl jo vairāk uz Salu jādodas.Vairāki Jēkabpils jaunie dakteri ir beiguši Salas vidusskolu.Čakša un co gan domā pavisam savādāk,bet galvenais ir slēgt lauku skolas.Varbūt drīz pilsētās arī maizi audzēs,govju,vistu un cūku kūtis būvēs,ja laukos neko nevajag :))))Visā Latvijā daļa pilsētas skolu tiek vaļā no bērniem ar uzvedības un mācību vielas apgūšanas problēmām,bet par to vispār nerunā.Skološanos,protams, viņi turpina lauku skolās.Tā nu, diemžēl, ir realitāte.

  Atbildēt
 2. Mieru, tikai mieru
  Mieru, tikai mieru
  pirms 2 mēnešiem

  Salīdziniet eksāmenu kārtotāju skaitu Salā un JVĢ! Un abās skolās var iestāties jebkurš. Tikai Rīgas ģimnāzijās ir iestājeksāmeni. Žēl, ka netiek publiskoti vietējie reitingi. Tas būtu objektīvāk.

 3. ordinary guy
  ordinary guy
  pirms 2 mēnešiem

  Jēkabpils ģimnāzija, kas agrāk (zem vidusskolas nosaukuma) šķita mājīga un draudzīga, nu ir kļuvusi nemīlīga. Sakiet, ko gribat, bet padomju laikā šī mācību iestāde bija patīkamāka. Tagad tur ir vērojama audzēkņu noslāņošanās pēc ģimenes situētības, valda mobings.

 4. Patiešām prieks!
  Patiešām prieks!
  pirms 2 mēnešiem

  Sala rullē! Urrrā!

  Atbildēt
 5. ordinary guy
  ordinary guy
  pirms 2 mēnešiem

  Kāpēc nav ziņas par to, ka mūžībā devies izcils pedagogs un bijušais 3. vidusskolas direktors Ārijs Balodis?

  Atbildēt
 6. ja kas
  ja kas
  pirms 2 mēnešiem

  Te daudz kas nav uzrakstīts, kam bija bijis jābūt.

 7. ordinary guy
  ordinary guy
  pirms 2 mēnešiem

  Galvenais, ka ir iekļauzāta sajūsma par Stambulas mēslu.

 8. Skolotāja
  Skolotāja
  pirms 2 mēnešiem

  Ja klasē ir 6 bērni nevis 26, tad jau var visien kaut ko iemācīt.

  Atbildēt
 9. No Salas
  No Salas
  pirms 2 mēnešiem

  Jā,un kādi būtu secinājumi?

Pievienot komentāru