Raimonds Jaudzems aiziet no Salas pagasta pārvaldes vadītāja amata
INESE ZONE

Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers informē, ka Sa­las pagasta pārvaldes vadītājs Raimonds Jaudzems uz paša vēlēšanos aizgājis no darba.
    U. Skreivers sacīja, ka R. Jau­dzems minējis, ka jū­tas no­guris un gribētu laiku pārdomām. Pašlaik pārvaldes vadītāja pienākumi uzticēti Sēl­pils pagasta pārvaldes saimniecības vadītājai Anitai Bārzdiņai, un tiks rīkots konkurss uz pagasta pārvaldes vadītāja amatu. Tāpat domes vadība pieļāva, ka var tik mainīts teritoriju apmērs, par kādām jāatbild pagastu pārvaldniekiem. 
   BD jau rakstīja par Sēlpils un Salas pagasta iedzīvotāju tikšanos ar domes vadību, kur cilvēki pauda neapmierinātību ar R. Jaudzema dar­bu, jo viņš izvairoties no komunikācijas ar iedzīvotājiem, nereaģējot uz viņu sūdzībām un ierosinājumiem saistībā ar infrastruktūras apsaimniekošanu un citām vajadzībām. U. Skrei­vers sacīja, ka šādas sūdzības bijušas arī pērn, tiekoties ar iedzīvotājiem Salā un arī vēlāk. Arī tas droši vien esot viens no iemesliem, kas mudinājis R. Jaudzemu uz domām par amata vietas atstāšanu.            
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. prusaks
    prusaks
    pirms 2 mēnešiem

    Ak tad tomēr patrieca, mani radi arī nebija mierā ar šo, bet neizprašņāju sīkāk.

    Atbildēt

Pievienot komentāru