Rīgas ielas tirgū uzstādīti četri tirdzniecības kioski
Attīstības pārvaldes Projektu vadības nodaļa

Jēkabpilī, Rīgas ielā 103B projekta ietvaros šonedēļ ir  uzstādīti četri labiekārtoti tirdzniecības kioski Jēkabpils novada mājražotāju un amatnieku produkcijas realizēšanai.
     Tirdzniecības kioski ir 3x4 m lieli, tie būs aprīkoti ar elektrību, apgaismojumu (āra, iekštelpu), slēdzamām durvīm, ventilāciju un piespiedu ventilāciju, gaiss-gaiss siltumsūkni (kondicionieris ar silto un auksto gaisu). Aprīkojums iekštelpās netiek nodrošināts.
      Jēkabpils novada mājražotāji un amatnieki var pieteikties šo namiņu izmantošanai tirdzniecības vajadzībām (min. 1 mēnesis) Jē­kabpils novada pašvaldības Klientu apkalpošanas nodaļā. Prioritāte – ilgtermiņa tirdzniecībai. Par tirdzniecības dalībnieku var būt fiziskas un juridiskas personas: amatnieki un mājražotāji, realizējot savu produkciju (tajā skaitā pašu ražotie alkoholiskie dzērieni un pa­šu izgatavoti mākslas priekšmeti, pašu izgatavoti amatniecības darinājumi,  Zie­massvētkiem paredzētie skuju koki un zari, zaru iz-strādājumi, ziedi). 
    Bez jau iepriekš minētajām četrām  paviljona tipa mājražotāju un mājamatnieku  tirdzniecības vietām tirdziņa teritorijā līdz  30. aprīlim tiks uzstādīta sabiedriskā tualete.
     Kiosku uzstādīšana tiek organizēta projekta «Uz­ņēmējdarbība Zemgalē» ietvaros, un to finansē Eiro­pas Ekonomikas zonas fi­nanšu instrumenta programma.
Projekta aktivitātes mērķis ir stiprināt esošo uzņēmumu kapacitāti un radīt mehānismus bezdarba ma-zināšanai un uzņēmējdarbības attīstībai reģionā. Ak-tivitātes ietvaros Jēkabpils novada pašvaldība kā projekta partneris izveido mājražotāju tirdziņu Jēkabpils pilsētā, kas veicinās vietējo mājražotāju un amatniecības pieaugumu, kultūrvēsturiskā un gastronomiskā tūrisma popularizēšanu Jēkabpils novadā, kā arī veicinās ekonomisko aktivitāti Zemgales reģionā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. skumjais
  skumjais
  pirms 3 mēnešiem

  Nez cik ilgi tās stikla durvis stāvēs veselas?

  Atbildēt
 2. prusaks
  prusaks
  pirms 3 mēnešiem

  Tik traki nav, turēsies ilgi, jo tas stikls spēj izturēt pat pistoles lodi. Tādas durvis ir speciāli paredzētas, lai īpašnieks nespētu vērst seksuālu vardarbību pret pārdevējām - viss pārskatāms un palīdzība būs klāt nekavējoties. Re, kas notiek Rīgā mūziķu aprindās, vai tik tur nav arī mūsu Goga iejaukts jo pazudis, pirms tam apjūsmoja sportistes.

 3. Kā tad tā? Stāstiet visu!
  Kā tad tā? Stāstiet visu!
  pirms 3 mēnešiem

  Projekta izmaksas 960000 EUR, gandrīz miljons, rezultātā tikai 4x12m2=48m2. Uz 1m2 sanāk 20000eur, tiem kas nezina , tas ir 10x dārgāk nekā dzīvokļa izmaksas Rīgā jaunajā projektā. Jautājums : kurš te tik skaisti uzvārījās???

  Atbildēt
 4. Fakts
  Fakts
  pirms 3 mēnešiem

  Te jāpiesaista KNAB

 5. hihi
  hihi
  pirms 3 mēnešiem

  Izskatās,ka Jēkabpilī naudas ir tik daudz,ka nav kur likt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru