Saduroties divām kravas automašīnām, bojā iet vienas vadītājs
Jānis Apīnis

     24. janvārī agri no rītā Jēkabpilī, Rīgas ielā pie cukurfabrikas apļa netālu no degvielas uzpildes stacijas “Circle K” notika traģiska divu kravas automobiļu  sadursme.
     Uz notikuma  vietā tika izsaukti operatīvie dienesti, bet satiksmi slēdza. Izveidojās vairāku kilometru garš sastrēgums, kaut arī  autovadītāji tika aicināti izmantot apbraucamos ceļus.
     Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Rūta Strautniece BD informēja, ka  trešdienas rītā īsi pirms pulksten 05.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpilī, Rīgas ielā notikusi frontālā sadursme starp diviem kravas automobiļiem. Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja viens no transportlīdzekļu vadītājiem – kāds 1968. gadā dzimis vīrietis. Notikuma vietā tika bloķēta satiksmes kustība 100 metru garumā. Uzsākts kriminālprocess un tika skaidroti notikušā apstākļi. Operatīvo dienestu darbs turpinājās  vairākas stundas. 
      VUGD pārstāve Viktorija Gribuste arī ziņoja  par šī rīta izsaukumu uz ceļu satiksmes negadījuma vietu. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no smagās automašīnas atbrīvoja bojāgājušo. Pēc tam ar absorbenta palīdzību ugunsdzēsēji glābēji savāca uz ceļa braucamās daļas izlijušos šķidrumus. Astoņos no rīta ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā beidza.
 
 
     D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 4 mēnešiem

  Kaut kas traks !

  Atbildēt
 2. Šausmas
  Šausmas
  pirms 4 mēnešiem

  Pilsētas teritorijā, kur brauc uz 50, tik smagas sekas! Nabaga cilvēciņš!

  Atbildēt
 3. Dmitrijs
  Dmitrijs
  pirms 4 mēnešiem

  Iedomajamies, Zilanu iela fures traucas uz 50,vai nav laiks padomat par cilveku drošibu.Tas posms ir no Rigas ielas.fures knapi var izbraukt.pie baznicas

  Atbildēt
 4. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Kur Tev Rīgs iela ir baznīc?

 5. Fakts
  Fakts
  pirms 4 mēnešiem

  Pretī pilij ir gan

 6. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 4 mēnešiem

  Drausmig situācij... :(((

  Atbildēt
 7. prusaks
  prusaks
  pirms 4 mēnešiem

  Tev mazāk jādzer tad redzēsi kur atrodas baznīca un ieej nožēlo grēkus. Ja piezīžas tā, ka pat baznīcu vairs neredz, tad man nav ko teikt.

Pievienot komentāru