Salas ciema svētki «Pietura ceļā uz vasaru»
Santa Skosta, Salas tautas nama vadītāja

Ar devīzi «Pietura ceļā uz vasaru» maija pēdējā nedēļas nogalē notiks Salas ciema svētki. Tajos būs dažādas radošas un sportiskas aktivitātes lieliem un maziem, amatnieku un mājražotāju tirdziņš, dažādi koncerti, amatierteātra izrāde un ciematnieku godināšana.
 
     Svētkus ieskandināsim piektdienas, 26. maija, vakarpusē, kad skvērā aiz Salas tautas nama aicinām uz pikniku kopā ar Megiju un Alisi Kļaviņām. Aicinām ņemt līdzi našķus, pledus un noskaņojumu līdzdziedāšanai.
    Salas ciema svētku galveno dienu – sestdienu, 27. maiju – sāksim plkst. 9.00 no rīta ar ciema modināšanu, lai jau gana moži plkst. 10.00 tiktos rītarosmē Lielajā laukumā. No plkst. 10.00 pie Lielā laukuma un pie Salas tautas nama aicinām uz dažādām aktivitātēm ģimenēm un bērniem – būs atvērta «Bibliotēkas pietura», «Pietura ģimenei» un «Radošā pietura lieliem un maziem», kā arī darbosies svētku tirdziņš, notiks Ze­mes­sardzes 56. Kaujas no-drošinājuma bataljona ieroču un tehnikas demonstrācija.
   Plkst. 10.30 sporta zālē sāksies reģistrēšanās telpu futbola turnīram, plkst. 11.00 – reģistrēšanās zolītes turnīram, bet abas sacensības sporta zālē sāksies plkst. 11.30. 
    Plkst. 11.00 aiz Salas tautas nama skatītājus ar izrādi «Kaislīgie rododendri» priecēs Sēlpils amatierteātris «Ore».
   Plkst. 13.00 pie sporta zāles startēs «Orientēšanās spēle pašiem mazākajiem» un orientēšanās pieaugušajiem «Skrējiens pa Latviju».
   Plkst. 13.00–17.00 zaļajā zonā pie Salas tautas nama būs atvērta ģipšu suvenīru darbnīca «Tava sala». To vadīs Evelīna Elk­snīte un Jānis Indāns.
    Plkst. 15.00 skvērā aiz Salas tautas nama sāks darboties «Pietura jauniešiem». Šeit koncertēs Svens Spēks, Elīna Beļinska, grupa «Ar-heologi», muzikālā apvienība «Lai viss notiek tā» un ģitāristu ansamblis «Simt­tūkstošvolti», kā arī notiks dažādas radošas aktivitātes.
     Dienas aktivitātes no­slēgsies plkst. 18.00, lai visiem, visiem plkst. 19.00 būtu iespēja satikties Lielajā laukumā, kad uz lielās skatuves sāksies svētku vakara lielkoncerts, kuru vadīs Oskars Bērziņš. Koncertā gaidāmi dažādi priekšnesumi, Salas ciema iedzīvotāju godināšana un sporta sa­censību uzvarētāju apbalvošana. Plkst. 19.30 uz lielās skatuves kāps grupa «Eoli­ka», savukārt plkst. 21.30 – Lauris Reiniks ar pavadošo grupu. 
   Salas ciema svētki no­slēgsies ar balli Lielajā laukumā grupas «Roja» vadībā. Balle sāksies plkst. 23.00.
   Pateicamies svētku atbalstītājiem: SIA «Dona», SIA «Gargrode», SIA «Ramda C», SIA «Māju koks», SIA «Spā­res-L», SIA «Klētnīca», SIA «Gravānu darbnīca» un SIA «Jēkabpils Kamene»! 
    Pasākuma programmā vēl iespējamas nelielas iz­maiņas.
   Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, ma­teriāli var tikt publicēti mājas­lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru