Sola šovasar uzsākt A. Pormaļa ielas remontu
INESE ZONE

Jēkabpils novada dome cer saņemt finansējumu, lai šovasar uzsāktu A. Por­maļa ielas remontdarbus, savukārt Jaunās ielas posmā no Viestura ielas līdz kapiem šogad darbi nav paredzēti.
    Iepriekš iedzīvotājiem bija cerības uz abu ielu remontu, tāpēc BD saņem lasītāju jautājumus, vai un kad tos uzsāks. Andreja Pormaļa iela nav remontēta gadiem un satiksmes nodrošināšanai izmantota centrālo ielu remontdarbu laikā, tā vēl vairāk pasliktinot seguma stāvokli. Tāpat daudz sū­dzību ir par minēto Jau­nās ielas posmu, kur kapitāls remonts arī aktuāls. 
    – Pormaļa ielas pārbūvei veikts būvdarbu iepirkums. Tas, ko mēs tagad gaidām, ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas lēmums par mērķdotācijas piešķiršanu – piešķirs vai nē un kādā apmērā. Visa Latvija to gaida, jo iesniegto projektu skaits ir liels. Kad būs skaidrība, tad arī slēgsim līgumu. Darbus plānots uzsākt jūnijā un tos turpināt nākamgad. Pormaļa iela jau sākotnēji ir plānota kā divgadīgs objekts, – informēja Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Kārlis Stars. Viņš stāsta, ka Por­maļa ielā veiks pilnu rekonstrukciju ar visu komunikāciju un apgaismojuma sistēmas maiņu un lietus ūdens kanalizācijas izbūvi. 
     Vaicāts, vai iedzīvotāji var būt droši, ka darbus tiešām uzsāks šovasar, K. Stars sacīja, ka tas notiks tad, ja saņems mērķdotācijas. 
    – Būvniecībā un attīstības plānošanā tā ir, ka cenšamies piesaistīt struktūrfondu naudu vai mērķdotācijas. Ja tas neizdodas, tad piesaista kredītlīdzekļus vai finansējumu no budžeta.  
     Par iespēju šogad re­montēt arī Jaunās ielas posmu K. Stars skaidro, ka,  ņemot vērā to, ka darbi Pormaļa ielā var apgrūtināt autotransporta kustību šajā rajonā, kā arī to, ka Jaunās ielas būvprojekta izstrāde kavējas un projekts nav pabeigts, pašvaldība budžeta grozījumos šo ieceri plāno izslēgt un to pārcelšot uz nākamo gadu. 
    BD arī vaicāja, kad darbus atsāks Draudzības alejā? K. Stars skaidro, ka tas būs maija beigās. Uz jautājumu, vai Draudzības alejas būvnieki sadārdzinājuma dēļ prasa izmaksu indeksāciju, K. Stars atbildēja, ka to prasa visi, bet jautājums, cik pamatoti. l
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru