Sporta tradīcija:  Jēkabpils–Krustpils turnīrs ar laikraksta «Brīvā Daugava» balvu izcīņu turpinās
Valerjans Vizulis,

Viens no galvenajiem un lielākajiem intelektuālo sportu pasākumiem Jēkabpilī atkal  pulcinās krietnu skaitu meistarīgu šahistu un dambretistu, gan arī tādus, kuriem intelektuālais sports ir hobijs un iespēja satikt domubiedrus un draugus.
   Tiks gaidīti arī tādi spēlētāji, kuri nav startējuši daudzus gadus  vai kuri beidzot nolēmuši pirmo reizi pārbaudīt sevi sacensībās. Tradīciju un ilgtspēju turnīram turpinās nodrošināt laikraksts «Brīvā Daugava», kā tas ir bijis vairākas desmitgades.Turnīra vēsture ir tik gara, ka ir nomainījušās vairākas paaudzes spēlētāju, bet pamatjautājumi daudzu gadu garumā ir palikuši tie paši.
  Kura puse uzvarēs? Kuru komandu līderi būs veiksmīgākie? Vai neparādīsies talants, kurš pārspēs pieredzējušo meistaru rezultātus? Kas būs spēcīgākais individuālajā vērtējumā katrā sporta veidā? Kuri izcīnīs laikraksta «Brīvā Dau­gava» balvas? 
    Turnīra dalībniekiem bez sportiskās cīņas vēl nāks klāt gandarījums par  iespēju tikties ar domubiedriem, dalīties iespaidos par citiem startiem, apmainīties ar jaunumiem savā sportā.
   Arī šogad respektējot valsts sacensību kalendāru, lai sportistiem nenāktos izlaist Latvijas čempionāta spēles, mūsu pilsētas tradicionālais turnīrs norisināsies divās dienās.
   Šahisti sacentīsies 18. novembrī. Ierašanās plkst. 9.30 Jēkabpils Sporta centra tribīņu zālē.
   Dambretisti spēlēs 20. novembrī. Ierašanās plkst. 9.30 Jēkabpils Sporta centra tribīņu zālē.
    Tādējādi tiem sportistiem, kuriem interesē abi sporta veidi, būs iespēja startēt abos.
 
Valerjans Vizulis,  turnīra tiesnesis (tel. 29331948)
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. tikai
    tikai
    pirms 3 mēnešiem

    No galda spēlēm galvenā ir "zolīte" .

    Atbildēt

Pievienot komentāru