Telpu futbola virslīgā uzvara pār pastarīti

Telpu futbola virslīgā uzvara pār pastarīti
Juris Šteinbergs
Telpu futbola virslīgā «Jēkabpils lūši/Ošukalns»  sestdien mājās tikās ar turnīra pastarīti FK «Madona».  Jēkabpilieši trijās iepriekšējās spēlēs bija piedzīvojuši zaudējumus, pēdējo uzvaru svinot 25. novembrī.  Turnīra tabulā komanda ir 6. vietā. 
Mača sākumā mājinieki uzbruka bīstamāk. Pāris pusiespējas gūt vārtus bija Ričardam Raščevskim, kas «lūšu» sastāvā   šosezon bija pirmo reizi. Tieši viņš   8. minūtē atklāja rezultātu, kad pēc madoniešu stūra sitiena izspēles bumba atsitās pret Jegoru Trofimovu. Viņš to pāradresēja R. Raš­čevskim, kas, neviena ne­traucēts, raidīja to garām vārtsargam precīzi vārtos –1:0 jēkabpiliešu labā. Vēl pēc divām minūtēm viesu pasivitāti aizsardzībā izmantoja Maksims Potlovs. Viņš pa vārtiem uzšāva no labās malas, un bumba ielidoja vārtos – 2:0. Vēl pēc brīža pa vārtu stabu trāpīja Oskars Zeps, kas arī aizvadīja pirmo spēli  pēc vairāku sezonu izlaišanas. Pirms tam gan viņam bija fiksēts pārkāpums, tā ka  vārtu guvums vienalga nebūtu skaitīts. Jēkabpilieši turpināja uz­brukt, un atkal pāris iespēju bija Raščevskim, bet vārtus iesita madonieši. Viesu vārtsargs meta bum­bu pāri visam laukumam spēlētājam, kas jau dežurēja pie «lūšu» vārtiem. Izgājienā kļūdījās mājinieku vārt­sargs  – bumba pēc pretinieka sitiena ar galvu lidoja viņam pāri tieši vārtos – 2:1. Divu vārtu pārsvaru pirmā puslaika izskaņā at­jaunoja M.  Potlovs.  O. Zepa piespē­li viņš saņēma, stāvot ar muguru pret vārtiem, un bumbu tīklā ieraidīja ar papēdi – 3:1. Ar šādu rezultātu arī beidzās pirmais puslaiks. 
Otrā puslaika sākumā laba izdevība gūt vārtus bija Madonas komandai, bet pašaizliedzīgi aizsardzībā nospēlēja J. Trofimovs. Mača 26. minūtē M. Potlovs  vārtu priekšā acīgi ieraudzīja Vadimu Atamaņukovu. Sekoja precīza piespēle, Vadima sitiens no gaisa, un rezultāts kļuva 4:1.  Vis­beidzot 36. minūtē  5:1  pa­nāca  Aleksejs Sergejevs, kuram  vārtu guvumā asistēja  Aleksejs Reuts.  Vairāk rezultāts nemainījās, un «Jēkabpils lūši/Ošukalns» izcīnīja pārliecinošu uzvaru.  Par labāko «lūšu» rindās atzīts  un ceļojošo lūsi  ieguva A. Sergejevs.  Jēkab­piliešu sastāvā šajā mačā piedalījās arī Emīls Ata­maņukovs, Mārtiņš Rubļev­skis, Aigars Liņģis un Aivars Daņilovs. Vārtus pārmaiņus sargāja Kaspars Nerets un Alens Sprukts. Komanda  čempionāta otrajā pusē gaida atgriežamies laukumā vēl arī Rolandu Putānu un Egīlu Jegorovu. 
Jēkabpiliešu situācija turnīra tabulā, neskatoties uz izcīnītajiem trim punktiem, nemainījās. Nākamo maču mūsu komanda aizvadīs 13. janvārī izbraukumā pret «RFS Futsal».l 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. prusaks
    prusaks
    pirms 5 mēnešiem

    tā arī labi.

    Atbildēt

Pievienot komentāru