Telpu futbolisti šosezon paliek bez medaļām
Juris Šteinbergs

Iepriekšējo sezonu divkārtējie Latvijas telpu futbola virslīgas bronzas medaļu ieguvēji «Jēkabpils lūši/Ošukalns» sestdien otrajā bronzas sērijas līdz divām uzvarām spēlē mājās piekāpās FK «Nikars», sērijā zaudējot ar 0:2. 
 
     Saspringtā, bet bīstamiem momentiem ne pārāk bagātā pirmajā puslaikā  pirmie pie vārtu guvuma 14. minūtē tika mājinieki. «Lūšu» vārtsargs piespēlēja Vadimam Atamaņukovam pretinieku vārtu priekšā. «Nikara» vārtsargs bumbu atsita, bet tā nokļuva pie Aivara Daņilova, kas bija precīzs.  17. minūtē trīs vie­su futbolisti izgāja pret vienu jēkabpiliešu aizsargu. Glābjot situāciju, mājinieki pārkāpa noteikumus vārt­sarga laukumā, un «Nikars» varēja izpildīt 6 m soda sitienu. Uz tā nozīmēšanu vētraini reaģēja «lūšu»  treneris Intars Šleseris, par ko saņēma vienu dzelteno kartīti pirms soda sitiena izpildes un otru – pēc, un zāle viņam bija jāatstāj. Soda sitienu mājinieku vārtu vīrs Artjoms Križanovskis atvairīja, un rezultāts nemainījās. Arī atlikušajā laikā līdz pārtraukumam komandas vārtus neguva. Atpūtā ejot, tablo rādīja 1:0 «Jēkabpils lūšu/Ošukalns» labā. 
     Otrajā puslaikā jēkabpilieši 23. un 30. minūtē ielaida divus vārtus, nonākot zaudētājos ar 1:2. Viesiem tai brīdī bija uzkrāti  jau 5 sodi, un varēja cerēt, ka viņi nopelnīs arī sesto, un mājinieki iegūs tiesības uz 10 m soda sitienu. Notika pretējais – sešus sodus īsā laikā sapelnīja mājinieki, un uz soda sitiena  līnijas stājās «Nikara» spēlētājs. A. Križa­novskis atkal bija pārāks, bet  pēc kārtējā pārkāpuma viņam sava meistarība bija jādemonstrē vēlreiz. Un atkal vārtsargs sitienu atvairīja. Ar to vēl jēkabpiliešiem  nebija gana – vēl viens nepamatots pārkāpums un vēl viens soda sitiens. Šoreiz bumba lidoja devītniekā,  un vārtsargs nebija glābējs – 1:3.  Lai kaut ko vērstu sev par labu, jēkabpilieši sāka spēlēt ar pieciem laukuma spēlētājiem un ātri ielaida vēl divas bumbas tukšos vārtos. Rezultāts kļuva 1:5, un tas nozīmēja atvadīšanos no sapņa par trešajām bronzas medaļām kluba vēsturē. Šoreiz tās ieguva «Nikars» – komanda, kuru jēkabpilieši pagājušajā sezonā cīņā par bronzu pieveica. 
    Zelta medaļu sērijā, kurā sacenšas  «Raba» un «Pet­row/Jelgava», rezultāts pa­gaidām ir 1:1. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru