Telpu futbolistiem pirmais panākums
Juris Šteinbergs

Latvijas telpu futbola virslīgā pirmo uzvaru izcīnīja «Jēkabpils lūši», kas izbraukumā pārspēja TFK «Salaspils». 
    Pirmajās četrās spēlēs jēkabpiliešiem ne sevišķi veicās – divi zaudējumi un divi neizšķirti. Visas spēles tika aizvadītas izbraukumā.  Beidzot piektajā mačā, kurš arī notika viesos, spraigā un intriģējošā cīņā tika izcīnīts pirmais panākums ar rezultātu 5:4. 
     Jēkabpilieši atklāja rezultātu  6. minūtē, kad precīzs bija Ričards Raščevskis. Mājinieki rezultātu drīz vien  izlīdzināja un izvirzījās arī vadībā ar 2:1. Pirmais puslaiks tomēr noslēdzās neizšķirti 2:2, jo 18. minūtē pretinieku vārtos ceļu atrada Rolanda Putāna raidītā bumba.  
   Otrajā puslaikā jēkabpilieši divreiz izvirzījās vadībā un salaspilieši divreiz atspēlējās. «Lūšu»  labā abas reizes vārtus guva R. Raš­čevskis. Priekšpēdējā minūtē «Jēkabpils lūši/Ošukalns»  tomēr izrāva uzvaru. Uzvaru nesošie vārti bija Egīla Jegorova kontā. 
    Nākamo spēli Jēkabpils komanda beidzot aizvadīs savā laukumā – Jēkabpils Sporta namā – sestdien, 19. novembrī, plkst. 16.00. Pretinieks būs nopietns – FC «Nikers», kas  sešās spēlēs ir izcīnījis 12 punktus un  ir otrajā vietā. Jēkabpilieši ar 5 spēlēs iegūtiem 5 punktiem ir tikai septītie. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru