Turpinās janvāra plūdos cietušo ielu atjaunošanas darbi
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa

Septembrī Jēkabpilī tika uzsākti pārbūves darbi tajās ielās, kuras cieta šī gada janvāra plūdos. Līdz 19. oktobrim  būvdarbi uzsākti un turpinās Vilhelma Strū­ves, Le­ona Paegles, Mež­rūp­nie­ku, Bebru, Rīgas un Vik­to­ra Orehova ielā. Tuvā­kajā laikā plānots uzsākt darbus arī Vārpu, Zaļajā ielā, kā arī Dārznieku un Dam­bja ielā. Visus darbus ie­priekš nosauktajās ielās plānots pabeigt šogad. 
   Plūdos bojātos ceļu at­jaunošanas darbus veic SIA «LV Roads», SIA «Ošu­kalns» un SIA «VIA». Kopīgā sum­ma, par kādu tiks veikta visu iepriekš minēto ielu sakārtošana, ir EUR 528 868,12 (bez PVN). Lielākajā daļā no ielām remonta laikā tiek demontēts esošais asfalts un uzklāts jauns asfaltbetona segums. Ņe­mot vērā daudzviet uzsāktos ielu re­montdarbus, aicinām iedzīvotājiem sekot līdzi iespējamajām izmaiņām pilsētas ielu satiksmes organizācijā. Ielu atjaunošanas darbi tiek veikti par valsts piešķirto finansējumu Jēkabpils novada pašvaldībai.
     
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. kā var nesolīt !
  kā var nesolīt !
  pirms 3 mēnešiem

  Salas pagastā pa visiem šiem gadiem gan nav atjaunojuši nevienu ielu vai ceļu.Bija tikai visus šo gadus patīkami solījumi noasfaltēt ceļus uz Miķelāniem,Kaļķiem,Putnukalniem kā arī Zaļo ielu Salā,bet NEVIENS solījums nav izpildīts:))))). Arī plūdi vēl Jēkabpili nebija skāruši, kur tagad var pamatot naudas novirzīšanu pilsētai ,bet kā var nesolīt !Ragainis ar savu komandu kredītus gan ņem vienā gabalā un nākošajai domei par attīstību vispār nebūs jābēdā,jo vajadzēs tikai atmaksāt tagadējo ņemtos kredītus.Tādi amati, kurus pašlaik ieņem Stars un Luksts,būs lieki un par to naudu varēs ko jēdzīgu izdarīt.

  Atbildēt
 2. Tauta
  Tauta
  pirms 3 mēnešiem

  Salai nav kredītu, nav gludu ielu. Jēkabpilij kredītu pilna di...sa, un arī nav gludu ielu. Kā tā?

 3. Par Zilanu veikala problemu
  Par Zilanu veikala problemu
  pirms 3 mēnešiem

  Pašvaldībai pirms projekta sastādīšanas bija Jēkabpilī visi projekti cik ir, visi ir ačgārni un iedzīvotājiem nepieņemami. Jāizskata ir visu pušu vajadzības un intereses. Stars tik saka, top tādi projekti un tādi, bet viņi visi neatbilst iedzīvotāju( it sevišķi, kuri dzīvo pie ielas) vēlmēm un vajadzībām. Visu laiku viens un tas pats! 21 gs, eiropas valsts, bet rīkojas kā kolhozā! Tas ir tāpēc, ka pri.. rki , pie tam izglītoti, vada pilsētu! Neviens projekts nedrīkst būt tikai no viena skatu punkta un viedokļa! Nekāda satiksmes bīstamības pie tā veikala nav bijis! Būtu padomājuši par darbaļaudīm, šoferiem( kuri šitiem su... ām maksā algas no saviem nodokļiem), kuriem pat pilsētā tolkam nav kur nostāties un iepirkt partiku. A te lauki, i tad nevar! Jei bogu viņiem visiem ar sūdainu zābaku pa pakaļu un nomest no amatiem! Cik jau var! Un šitās bērnudārza līmeņa atrunas vairs izturēt nevar! Tikai sūdus cilvēkiem taisa un neļauj normāli dzīvot!

  Atbildēt
 4. Fakts
  Fakts
  pirms 3 mēnešiem

  Izglītības dokuments nevienam negarantē saprašanu un prasmi saimniekot. Īpaši Stara gadījumā.

 5. Ragain, kā tā?
  Ragain, kā tā?
  pirms 3 mēnešiem

  Deputati ir prioritāte. Daudziem viņiem remontē un remontēs ceļus un ielas!

  Atbildēt
 6. Fakts
  Fakts
  pirms 3 mēnešiem

  Šī valsts ir nolemta. Kamēr augstos amatos būs cilvēki, kuriem sveša nauda līp pie pirkstiem un kuri bez sirdsapziņas pārmetumiem personīgo pašlabumu nostāda augstāk par iedzīvotāju vajadzībām, viss ies uz grunti. Zagļu, meļu un morālu kropļu valdības visos līmeņos.

Pievienot komentāru