Uz namu pārvaldes vadītāja amatu pieteikušies deviņi pretendenti
INESE ZONE

Kā informē Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers, pašvaldība pagarināja termiņu dalībai konkursā uz SIA «JK Namu pārvalde» valdes priekšsēdētāja amatu.
 Tas darīts, jo secināts, ka noteiktās prasības sašaurināja iespējamo pretendentu loku, jo tika prasīta izglītība namu apsaimniekošanas jomā. Termiņu pagarinot, prasības pretendentiem paplašināja, nosakot, ka viņi var būt arī ar  augstāko izglītību ekonomikā vai būvniecībā. Līdz tam bija pieteikušies septiņi pretendenti, un, paplašinot prasības, cerējuši, ka interesentu būs vairāk. Pēc tam pieteikušies vēl divi pretendenti, tātad kopā deviņi. No tiem atlasīti četri, kuru vidū esot arī tie divi, kas pieteicās pēc konkursa termiņa pagarinājuma. 7. maijā notiks konkursa komisijas sēde, kurā izvēlēsies  «JK Namu pārvalde» valdes priekšsēdētāju. U. Skreivers stāsta, ka konkursa otrās kārtas pretendentu vidū ir trīs vīrieši un viena sieviete. Divi pretendenti ir no Jēkabpils novada, viens – no Preiļu novada, bet viens esot saistīts ar  Jēkabpili, bet no informācijas nevarot saprast, vai tā ir viņa pastāvīgā dzīves­vieta. Namu pārvaldes kolektīvs vēlējies, lai vērtēšanā pieaicina arodbiedrības pārstāvi. Pret to nav pretenziju, un viņš varēšot piedalīties kā novērotājs. Konkursa komisijas darbā piedalīsies arī  pašvaldības komiteju vadītājs deputāts Ainars Vasilis.
   SIA «JK Namu pārvalde» līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Elita Freija Jēkabpils novada pašvaldībai iesniedza atlūgumu. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Ko var paši sev problēmas taisīt. Vienkārši vajag novadā deviņas namu pārvaldes un visi tiks apmierināti.

  Atbildēt
 2. Anita
  Anita
  pirms 1 mēneša

  Nevajadzētu politizēt šo izvēli,tāpēc kau nav speciālistu,jo gudru vietā draugus glupus izvēlas. Kā būs šoreiz?

  Atbildēt
 3. Fakts
  Fakts
  pirms 1 mēneša

  Nekad jau nav bijis savādāk.

 4. Vāvere kuplastīte
  Vāvere kuplastīte
  pirms 1 mēneša

  Nu tieši tāpat arī būs

 5. Laimīte
  Laimīte
  pirms 1 mēneša

  Tad jau drīz uzzināsim , kurš kuram tas lielais, gudrais draudziņš vai draudzenīte. Un pavērosim darbus, un korupciju arī vērosim.

  Atbildēt
 6. Monika
  Monika
  pirms 1 mēneša

  Cik pēc Ždanoka jau nomainījušies ? Tak labāka nav!

  Atbildēt
 7. Fakts
  Fakts
  pirms 1 mēneša

  Ir, ir vēl labāki zagļi par viltīgo poli.

 8. Monikai
  Monikai
  pirms 1 mēneša

  Neblamē jau tā pa visu LV izblamēto āzi ...visai LV pa TV3 parādīja kā šams prihvatizēja namu pārvaldes pakļautībā esošo māju nabagiem - šams ņēma un padzina nabagus tur tagad pats dzīvo... visu storiju ar nabagmāju, kur bija iedota guļasvieta TV ekrānā stāsīja vectante ar ķūzi pie rokas... Un vēl. Kur paliek daudzstāveņu iedzīvotāju maksātā nauda NP uzzinājām pēc āža padzīšanas ... priekšnieka A.Vasiļa laikā, tad gala beigās tika izremontētas daudzstāveņu kāpņu telpas, nomainīti lodžiju ekrāni un tml... Tāpēc iebalsojām A.Vasiļa k-gu deputātos...

  Atbildēt

Pievienot komentāru