Vīpē aizvadīts pasākums «Satiec savu meistaru!»
Amatniecības centra «Māzers» teksts un foto

Īstens amata meistars ir paveicis ilgu ceļu, lai sasniegtu augsto līmeni, ko saucam par meistarību. Īstens amata meistars nav tikai tehniku pārzinātājs, bet arī radošs domātājs. Īstena amata meistara darbi ir ne tikai tehniski pilnīgi, bet arī bagāti ar emocijām un paša meistara personību.  Īstens amata meistars ir cilvēks, kas nav paveicis tikai darbu, bet radījis arī mākslu.
     27.⁠ ⁠aprīlī amatniecības centrā «Māzers» atkārtoti norisinājās Latvijas Nacionā­lā  kultūras centra organizēts pasākums «Satiec savu meistaru!», kurā šogad iepazinām dažādas tamborēšanas tehnikas pasniedzējas Maijas Kulakovas stāstījumā un demonstrējumā. Šis pasākums amatniecības centrā nebija par amata prasmju apgūšanu vienas dienas laikā, bet par meistara satikšanu, amata iepazīšanu un iedvesmošanos. 
Maija Kulakova ir amata meistare, kura savas zināšanas ir izkopusi patstāvīgā tehniskā un radošā darbā. Pasniedzēja allaž ir dalījusies ar savām prasmēm un iedves­mojusi centra dalībniekus radošiem darbiem. Nodarbības paspilgtina rūpīgi gatavoti uzskates materiāli, paraugi, Maijas darbi un neizsīkstoša vēlme iedziļināties un iemācīt.
    Pasākuma noslēgumā dalībnieces atzina, ka šādas tikšanās ir patiesi vērtīgas un iedvesmojošas, kā arī vairo mūsu lepnumu par rokdarbu mantojumu un radošo potenciālu.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Reforma
  Reforma
  pirms 4 dienām

  Teksts- Bla bla bla. Šito bezjēdzīgo iestādījumu vajadzēja likvidēt jau desmit gadus atpakaļ! Tikai novelk no budžeta lielu naudu!

  Atbildēt
 2. vietējais Aironmens
  vietējais Aironmens
  pirms 3 dienām

  Vakar iemaldījos Vīpē, Tur visi kontrabandu pīpē. Nevar saprast: krievs vai čangals, Katrā sētā kuras mangals.

  Atbildēt

Pievienot komentāru