Vismaz ceļmalas grāvjus Sēlpils ciemā iztīrīšot, bet kad – nav zināms
INESE ZONE

BD jau informēja par Jēkabpils novada domes vadības tikšanos Sēlpilī ar Salas un Sēlpils pagasta iedzīvotājiem, kur Sēlpils ciema iedzīvotāji sūdzējās par aizdambējušos meliorācijas sistēmu, kā rezultātā applūst mājas ciema centrā. Pārplūst arī ceļš, kas tiek bojāts. Iedzīvotāji stāstīja, ka ceļu caurtekas ir ciet, grāvju nav, ceļam nav normāla profila, un ūdens tek uz piemājas zemi, mājām, pagrabos.
 
    BD vaicāja, vai kopš aprīļa vidus ir apzināta situācija un vai problēmu novērsīs?  
      Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns pastāstīja, ka speciālisti apsekoja objektus. Secināts, ka iedzīvotāji paši esot «sagrēkojuši», jo ir caurtekas, kas nav tīrītas, bet gluži pretēji – aizbērtas. Problēma ir tāda, ka grāvju tīrīšanai un padziļināšanai ir jāizstrādā projekts, jo tur ir «Sadales tīkla» aizsargjosla, un var gadīties, ka kabeļa trase ir jāpārvieto. Vēlreiz visu apzinās un meklēs risinājumu. Ja būs tā, ka var tikai iztīrīt grāvjus, to izdarīs. Ja nāksies pārcelt kabeļa trasi, tas būs ilgāks process, līdz nonāks līdz darbībai. 
   – Tas ir meliorēts zemes gabals, bet cilvēki tur ir sabūvējuši saimniecības ēkas uz drenāžām, un daļēji tā ir arī viņu atbildība. Par to daļu, kas ir gar ielu, pašvaldība meklēs risinājumu, bet teritorijas, kas ir privātīpašumā, iedzīvotājiem ir jāsakārto pašiem, – sacīja Ainārs Skromāns. 
Sēlpilieši sūdzējās arī par to, ka ciemā nav apgaismojuma. A. Skromāns skaidroja, ka vispirms esot jāno­skaidro, vai tur ir elektrotīklu trase un vai tā ir tādā stāvoklī, ka var pieslēgt apgaismo­jumu.  Arī to apsekošot. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Krustojums uz Sēlpils staciju tā aizaudzis alkšņos, ka pabraucu nesen garām , braucu senu čomu apciemot. Nekāda kārtība vairs nav.

  Atbildēt
 2. prusaks
  prusaks
  pirms 1 mēneša

  Ar to es domāju krustojumu uz Jēkabpils - Jaunjelgavas šosejas.

Pievienot komentāru