Zvaigznes uzmirdz festivālā «Roks & hokejs 2023» Jēkabpilī
Biedrība «Sporta attīstības fonds»

Sestdien, 26. augustā, Jēkabpilī ar vērienu tika aizvadīts festivāls «Roks & hokejs 2023» – Sporta hallē sīvās cīņās Gunāra Meijera ceļojošo kausu izcīnīja HK «Jēkabpils», pie pilnām tribīnēm ovāciju pavadīta noritēja labdarības zvaigžņu spēle, bet diena noslēdzās stadionā ar košu un skaļu rokkoncertu. Ziedojumos Jēkabpilī nogalinātās sievietes bērniem tika savākti 3301,80 eiro.
     Pasākums sākās ar hokeja turnīru Gunāra Meijera piemiņai. Viņš bija ne tikai dziedātājs un dziesmu sacerētājs, bet arī kvēls un aizrautīgs hokeja līdzjutējs. Ledus laukumā par uzvarām cīnījās četras komandas – HK «Sēļi», HK «Jēkabpils», HK «Madona» un HK «Huligan». 
     Pamatturnīrā visas ko­mandas izspēlēja vienu apli, cīnoties par ceļazīmi uz finālu. Līdzjutēju iecienītie «Sēļi» līdz finālmačam tika, pamatturnīrā izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs – «bullīšos» ar 3:2 pieveica spēcīgi bruņojušos «huligānus», ar 3:2 izcīnīja uzvaru pār madoniešiem un ar 3:1 ap­spēlēja «Jēkabpils» hokejistus. Savukārt otra fināliste – «Jēkabpils» komanda guva uzvaras divās no trim pamatturnīra spēlēm – 7:0 pret «Madona», 1:0 pret  «Huligan» un 1:3 pret «Sē­ļi». «Huligan» un «Ma­dona» mačs noslēdzās ar 4:0 «huligānu» labā.
    Izšķirošā cīņa par G. Mei­jera kausu izvērtās aizraujoša – sākumā «Jēkabpils» izvirzījās vadībā ar diviem punktiem (2:0), bet «Sēļi» tik vienkārši nepadevās un rezultātu izlīdzināja (2:2). Tomēr veiksmīgāka spēles galotne padevās «Jēkabpils» hokejistiem, un viņi ar rezultātu 3:2 izcīnīja tiesības celt virs galvas pirmo Gunāra Meijera piemiņas turnīra hokeja kausu. 
    Par labākajiem hokejistiem savās komandās tika atzīti: Raivo Stradiņš («Ma­dona»), Deivids Sarkanis («Huligan»), Guntis Džeriņš («Jēkabpils») un Sandis Mežaraups («Sēļi»), savukārt par finālturnīra vērtīgākajiem hokejistiem tika nosaukti: Oskars Ancītis («Sēļi) un Jānis Auziņš («Jēkabpils» vārtsargs).
Paldies hokeja spēļu tiesnešiem Kasparam Kārkli­niekam un Edgaram Pe­dānam.
     Pēc tam, kad bija no­skaidroti G. Meijera kausa ieguvēji, plkst. 17.00 ledus laukumā, «Baltu Lūšu» mazo hokejistu pavadītas, devās divas zvaigžņotas komandas – «Baltie» un «Zaļie», lai demonstrētu aizraujošu un izklaidējošu hokeja cīņu. 
    Zaļo kreklu komandas rindās cīnījās Rodrigo La­viņš,  Martins Dukurs,  Gun­tis Galviņš,  Jānis Jubalts,  Lauris Dārziņš,  Miķelis Rēdlihs,  Aigars Grāvers, Armands Bērziņš,  Oļegs Sorokins,   Ivars Vasarau­dzis,  Raivis Ragainis un  Miks Komuls. Vārtus sargāja  Toms Tomovics.
   Baltajos kreklos spēlēja   Ēriks Ševčenko,  Jānis Ap­einis  Tomass Dukurs,  Jē­kabs Rēdlihs,  Sandis Meža­raups,  Aleksandrs Ņiživijs,  Harijs Vītoliņš,   Normunds Vībāns, Oskars Ancītis,  Kalvis Dobkevičs,  Gints Meija un  Guntis Džeriņš. Vārtos –  Edgars Masaļskis.
    Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 8:7 «Baltās» komandas labā, kuras sastāvā vārtus guva J. Apei­nis (pēc A. Ņiživija un G. Meijas piespēlēm), A. Ņiživijs (G. Meija), A. Ņi­živijs (G. Meija, H. Vītoliņš), O. Ancītis (J. Apeinis, N. Vī­bāns), J. Rēdlihs (K. Dob­kevičs, A. Ņiživijs), J. Apeinis (G. Meija, G, Džeriņš), Guntis Džeriņš (G. Meija) un T. Dukurs (A. Ņiživijs).
    Zaļo kreklu valkātāju vidū ar punktiem izcēlās A. Bērziņš (M. Komuls), M. Rēdlihs (G. Galviņš), M. Dukurs (M. Komuls, O. Sorokins), M. Rēdlihs (O. So­rokins), L. Dārziņš (G. Galviņš), O. Sorokins (R. Laviņš, L. Dārziņš) un M. Rēdlihs (L. Dārziņš).
     Pēcspēles metienos L. Dārziņš «Zaļas» vienības labā guva punktu un izlīdzināja rezultātu, tāpēc tika nolemts uzvarētāju noskaidrot, spēlējot «trīs pret trīs» līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Uzvaras punktu šai zvaigžņotajai labdarības spēlei pielika A. Ņiživijs, kurš pēc Ē. Ševčenko piespēles raidīja ripu T. Tomovica sargātajos vārtos (9:8 «Baltās» komandas labā).
    Pēc spēles vēl gandrīz stundu ledus arēnā līdzjutēji fotografējās ar saviem favorītiem un izmantoja iespēju saņemt autogrāfus. 
      Jēkabpils Sporta hallē visas dienas garumā ikvienam interesentam bija iespēja nofotografēties ar Pasaules čempionāta bronzas kausu, bet turpat blakus, Jēkabpils stadiona teritorijā bērni tika laipni gaidīti izbaudīt piepūšamo atrakciju priekus, bet vakara noslēgumā sanākušos skatītājus uz stadionā uzceltās skatuves priecēja skaļš un košs rokkoncerts. Uzstājās «Jau­da» no Līvāniem, «Arhīvs» no Jēkabpils un pasākumu noslēdza grupa «Opus Pro» ar solista Jāņa Drēģera enerģisko dziedājumu. 
    Paldies dalībniekiem un apmeklētājiem! Paldies or­ganizatoriem un ikvienam, kas pielika roku, lai Jēkabpilī notiktu šie hokeja un roka svētki!
Pasākumu organizēja sabiedriskā labuma statusa biedrība «Sporta attīstības fonds». Paldies par atbalstu Jēkabpils novada pašvaldībai, Jēkabpils Sporta centram, R. Laviņa Hokeja skolai, SIA «Bio Logistics», SIA «Latgran», «Hansa Flex», SIA «Māju koks», SIA «Diž­mežs», «Hokeja pasaule», IK «AG Karuselis», «Borjomi», Latvijas Hokeja līgai un Latvijas Hokeja federācijai! Informatīvais atbalsts «Jē­kabpils Radio 1».
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru